انتخاب رنگ تاتو متناسب با رنگ پوست

انتخاب رنگ تاتو متناسب با رنگ پوست : اگر قصد دارید از تاتوهای رنگی برای خود استفاده کنید، به شما توصیه می کنیم در وهله اول رنگ پوست خود را بشناسید. بسیاری از مردم از زیبایی تاتو لذت می برند اما برخی از رنگ تاتوها هماهنگی لازم با تناژ پوست را ندارد. به همین خاطر حائز اهمیت است که به توصیه های تاتوکار خود گوش کنید تا متوجه شوید کدام رنگ تاتو کنتراست مناسب با نوع پوست شما را دارد.
انتخاب رنگ تاتو متناسب با رنگ پوست : یک پیگمنت آرتیست با تجربه می تواند توصیه هایی را برای نوع تاتو ارائه دهد که بهترین ترکیب را با تناژ پوست شما ایجاد می کند. وی همچنین می توانند بر اساس انتخاب شیوه زندگی خود پیشنهاداتی را ارائه دهند. هدف هر هنرمند ایجاد یک تاتو خیره کننده است که در طول زمان فریبنده باقی بماند.
توجه داشته باشید که تاتو برای افرادی که مدت زمان زیادی را در معرض نور خورشید هستند، توصیه نمی شود. قرار گرفتن در معرض نور خورشید موجب برنزه شدن می شود و به دنبال آن، محو شدن رنگ تاتوها را به همراه خواهد داشت.
بهتر است متخصصان تاتو ابتدا انواع مختلف رنگ تاتو را مورد بررسی قرار دهند؛ زیرا این امر به آن ها اجازه می‌ دهد تا بهترین سبک هنری خود را پیدا کنند و نتیجه قابل قبولی را بر جای بگذارند.

پوست تیره


افرادی که پوست تیره دارند، باید از انتخاب رنگ تاتوهای روشن پرهیز کنند؛ چرا که این رنگ ها چندان قابل مشاهده نیستند. مرز تاتو نیز بهتر است نازک باشد. بهترین رنگ تاتو برای افراد با پوست تیره، سیاه و قرمز است.


پوست رنگ پریده


این نوع رنگ پوست به طور کلی از تمام رنگ تاتو به استثنای زرد پشتیبانی می کند. با این حال، شما می توانید از زرد برای پر کردن جزئیات  اندک الگو یا طراحی خود استفاده کنید. رنگ تاتو مانند قرمز، نارنجی، آبی، سبز، بنفش و سیاه می توانند در پوست رنگ پریده بسیارشگفت انگیز باشد.

پوست قهوه ای


مشکل این نوع تناژ پوست این است که تاریک می باشد؛ به طوری که نارنجی و زرد به سختی در آن دیده می شوند. رنگ پوست قهوه ای مناسب برای رنگ تاتو های تیره آبی، قرمز، بنفش و سیاه می باشد.