انواع تاتو ابرو

همان طور که می دانید ابرو تاثیر زیادی در زیبایی و آراستگی چهره ی افراد دارد به خصوص در چهره ی بانوان که باعث زیبایی و مرتب شدن آن ها می شود. همان طور که می دانید بسیاری از افراد امروزه از کم پشت بودن ابروهای خود رنج می برند یکی از بهترین روش ها برای رفع این مشکل استفاده از تاتو می باشد که انواع مختلفی دارد که ما در این مقاله قصد داریم انواع تاتو ابرو را برای شما شرح دهیم.

انواع تاتو ابرو

۱- هاشور ابرو: در این چند سال اخیر هاشور ابرو طرفداران زیادی داشته است. این روش به گونه ای است که در آن با توجه به رنگ تاتو دلخواه فرد، ابرو تار به تار تاتو می شود که با این روش ابروها پرپشت تر شده و زیبایی و جلوه می گیرد. هاشور ابرو به چهاردسته تقسیم می شود هاشور کلاسیک ، دو بعدی ، سه بعدی و هایلایت. در ضمن توجه داشته باشید اگر شما قبلا ابروهایتان را تاتو کرده باشید دیگر نمی توانید این کار را انجام دهید مگر اینکه از روش های مختلف پاک کردن تاتو استفاده کنید که بعد از آن می توانید تاتو انجام دهید.

۲- سایه ابرو: این روش جزء روش های دائمی تاتو ابرو محسوب می شود که به راحتی ابروهای شما را پررنگ و زیبا و پرپشت می کند.

۳- میکروپیگمنتیشن: یکی دیگر از روش های دائمی تاتو ابرو میکروپیگمنتیشن می باشد. در این روش از دستگاهی استفاده می شود که با ظرافت رنگدانه ها را به لایه پوستی مابین اپیدرم و درم وارد می کند. از آن جایی که در این روش از سوزن های یک بار مصرف استفاده می شود می توان گفت این روش نسبت به روش های سنتی ایمن تر و بهتر می باشد. در ضمن در این روش امکان دارد فرد درد بسیار کمی را تجربه کند حال اگر درد آن بسیار غیر قابل تحمل بود می توان از بی حسی های موضعی استفاده کرد.

۴- میکروبیلدینگ: در واقع می توان گفت این روش یکی از روش های غیردائمی تاتو ابرو می باشد. افرادی که دارای شکستگی ابرو، پوست چرب، آکنه و… هستند بهتر است از این روش استفاده نکنند.

۵- فیبروز : این روش یکی از روش های غیردائمی تاتو ابرو می باشد که ترکیبی از دو روش پرطرفدار هاشور و سایه ابرو می باشد که این روش دارای انواع مختلفی ازجمله تیغ ماهی ، آسیایی ، کلاسیک ، هاشور و… می باشد.