تاتو سه بعدی چیست ؟

تاتو سه بعدی چیست ؟ تاتو ۳D بسیار متفاوت از بقیه تاتو ها هست، زیرا ظاهری واقعی دارد که تاتو های دیگر ندارند. به همین دلیل است که مردان و زنان در تمام سنین و از همه جنبه های زندگی دوست دارند چنین تاتو داشته باشند.

تاتو سه بعدی چیست ؟ این خال کوبی ها ارزش جذابیت بزرگی دارند زیرا چشم ها را جذب می کنند. آنها در هر کدام از قسمت هایی بدن که هستند برجسته می شوند، چه پشت، سینه، شانه، پاها، بازو، مچ دست، پاها یا پشت گوش. برخی از این تاتو ها با رنگ تاتو های خاص واقعا جذاب هستند،اینترنت پر از ایده هایی است که شما می توانید یک طراحی را انتخاب کنید.

هشدار های قبل از انجام تتو سه بعدی :

اگر می خواهید به عنوان مشتری به یکی از سالن های تاتو بروید تا این سبک از طرح ها را تتو بزنید حتما مطمئن شوید که تاتوآرتیست مهارت لازم برای انجام این کار را داشته باشد زیرا اگر به درستی این طرح را تاتو نزند نه تنها سه بعدی به نظر نخواهد رسید بلکه در اکثر موارد جلوه دو بعدی زیبایی نیز نخواهد داشت.

نکته دومی که باید به آن اشاره نمود هزینه این طرح هاست. مطمئنا اگر یک تاتوآرتیست توانایی انجام طرح های سه بعدی را داشته باشد هزینه قابل توجهی برای این هنر خود از شما می گیرد پس قبل از انجام تاتو از هزینه آن آگاه شوید.

به طور خلاصه میتوان گفت ۳ نکته در ایجاد عمق و تاتو سه بعدی بودن طرح نقش دارند:


۱.منبع نور و زاویه تابش منبع نور.

۲.قسمت های برجسته که با سایه روشن ایجاد میشود و قسمت های فرو رفته که با سایه های تیره تر ایجاد میشوند.

۳. سایه های زیر شیء که با رنگ های مشکی و خاکستری مشخص شده، در جهت مخالف منبع نور قرار دارند، هرچه شیء از سطح دورتر باشد این سایه ها روشن تر و هرچه نزدیک تر باشد سایه ها تیره تر ایجاد میشوند.

همان طور که در بالا به آن اشاره شد تاتو به این روش کمی با روش دو بعدی آن متفاوت است. پس تاتوآرتیستی که قرار است آن را انجام دهد باید مهارت لازم را داشته باشد.