دستگاه موزاییک بیوتاچ

دستگاه موزاییک بیوتاچ یک دستگاه فوق حرفه ای جهت کار تاتو و میکروپیگمنتیشن می باشد

 

این دستگاه اورجینال بوده و قویترین دستگاه میکروپیگمنتیشن ساخت کمپانی بیوتاچ امریکاست

دستگاه تاتو موزاییک یکی از با کیفیت ترین دستگاهها برای انجام یک میکروپیگمنتیشن خوب محسوب می شود. طراحی مناسب و ارگونومیک هندپیس با وزن کم و حداقل لرزش کمک می کند تا طرح خود را به بهترین نحو بر روی چهره شما پیاده نماید
در گذشته فردی که تاتو انجام می‌داد ممکن بود تا مدت‌ها از فعالیت‌ها روزانه خود دور شود یا نتواند در اجتماع ظاهر شود ولی در روش جدید ، بسته به نوع پوست و ویژگی‌های بدن افراد، التهاب و زخم بسیار کم است. به دلیل استفاده از کارتریج‌های یکبار مصرف و رنگ‌های معدنی تست شده، ایمنی و بهداشت کار بسیار بالا و خطر انتقال بیماری در این تکنیک بسیار کم است.
همچنین می‌توان در مواردی مانند بهبود ظاهر پلک‌ها، اضافه کردن یا جایگزین کردن ابروها، بهبود خط لب پس از ضربه یا جراحی، خط چشم دائمی، تقویت مژه برای مژه‌های کم پشت، قرینه‌سازی ابروها،از این دستگاه استفاده کرد .
بر اصول بهداشتی، زیبایی افراد را با حفظ حالت طبیعی افزایش داد. به منظور رعایت استانداردهای بهداشتی اتحادیه اروپا و کنترل عفونت، کارتریج‌های یکبار مصرف برای دستگاه طراحی شده است. با توجه به ظریف بودن سوزن‌های این دستگاه، درد حاصل از این کار به شدت کاهش یافته است و می‌توان به جرأت، کلمه پیگمنت بدون درد را به کار برد.
شایان ذکر است که رنگ‌ مورد استفاده با دستگاه دستگاه تاتو موزاییک دارای دامنه گسترده و کاملاً طبیعی است و از نظر ایجاد حساسیت و آلرژی، تست شده است و تکنیک هاشور استفاده شده با این دستگاه بافتی ظریف و بی‌نظیر همانند بافت مو ایجاد می‌کند و در اکثر مواقع تشخیص مرز بین پیگمنت و ابروی خود فرد غیرممکن است.. .