سوزن فیبروز ( تاچ میکروبلیدینگ)

فیبروز ابرو  (phibrows)یک متد جدید برای انجام هاشور و سایه ابرو است .پایه اصلی متد فیبروز، ایجاد یک هاشور یا سایه ابرو بر پایه هماهنگی ابروها با شکل کلی صورت است به صورتیکه بیشترین هماهنگی و زیبایی را بقیه اجزاء صورت داشته باشد و در عین حال ظاهر هاشورها کاملا شبیه به ابروهایی واقعی باشد.

برای انجام سایه و هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز از قلم دستی میکروبیلدینگ استفاده می شود . سوزن های استفاده شده در این قلم یکبار مصرف هستند و بعد از هر بار استفاده تعویض می شوند (البته بعضی از قلم ها کلا یکبار مصرف هستند و بعد از هر بار استفاده تعویض می شوند ) که این امر از نظر بهداشتی بسیار اهمیت دارد

رنگ های مورد استفاده در سایه و هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز:

رنگ های فیبروز ساخت کشور آلمان هستند این رنگ ها به خاطر ویژگی های زیر یکی از بهترین رنگ ها برای استفاده برای سایه و هاشور ابرو هستند.

1-مواد استفاده شده در رنگ های فیبروز کاملا گیاهی هستند و بعد از مدتی کاملا جذب پوست می شوند.

2-در ترکیبات رنگهای فیبروز از ترکیبات حساست زایی مانند عنصر نیکل استفاده نشده است که این امر باعث می شود که این رنگ ها حساسیت زا نباشند.( حساست زا بودن عنصر نیکل در بعضی از جواهرات بدلی که باعث قرمزی و خارش می شوند کاملا مشهود است)

3-رنگهای مخصوص سایه و هاشور فیبروز دارای ته رنگ قرمز نمی باشند زیرا در ترکیبات این رنگ های از اکسید آهن استفاده نشده است .(شاید مشکل ته رنگ قرمز را در بعضی افراد که سالها قبل تاتو ابرو کرده اند دیده باشید)

4- ریزش رنگ در رنگ های فیبروز کمتر از رنگ های دیگر است چون در ترکیبات این نوع رنگ از الکل استفاده نشده است.

شناخت سوزن ها
1-پاور ها
2-فلت ها
3-مگنوم ها
پاورها=سوزنهای جمع وگرد که از1 تا 12 هم دارند

فلت ها= شامل شیب دارها وتخت میشود که از1تا17سر دارد

مگنوم ها= سوزن های 2ردیفی میباشد که تا9 دارد

سوزن1سر= مناسب برای هاشور ظریف،خط چشم ظریف،حتی بن مژه
(آيرو لئون)

سوزن3سر= مناسب برای خط چشم،خط لب،سایه،

 5تا9پاور=مناسب پرکردن،سایه،خط لب پهن،رژ لب،رژ گونه

 فلت ها = مناسب برای هاشور و سایه بصورت ملایم

 مگنوم ها= مناسب برای پر کردن،سایه