مطالب آموزشی میکروتهران

بی حسی آیس بی ال

بی حسی آیس بی ال

این محصول کاملا مختص انجام تاتو بدن و ابرو و لب می باشد و در مصارف دیگر کاربرد ندارد.

روش مصرف بی حسی بی ال : با توجه به اینکه انجام عمل تاتو با درد موضعی همراه است . تاتو کاران عزیز معمولا قبل شروع تاتو ویا در حین انجام تاتو از بی حسی های مختلفی استفاده میکنند.پس میتوان گفت بی حسی تاتو به دو روش مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .

1- باید برای بی حس شدن پوست سطح پوست را با سوزن تاتو باز کرد ( یعنی سوراخ ایجاد کرد ) تا بی حسی به زیر پوست نفوذ کند و پوست بی حس شود.پس در زمان شروع کار اول سطح پوست را با سوزن یک سر و یا دوسر سوراخ کرده و بعد کمی از بی حسی تاتو که به صورت مایع است را با خلاله دندان و یا گوش پاک کن باریک ونازک به روی پوست کشیده تا سطح پوست کاملا به بی حسی آغشته شود.و مدت 10 الی 15 دقیقه صبر کرده و شروع به انجام تاتو میکنیم.
توجه : بی حسی های مایع ( بیلین BL ) در دمای معمولی به صورت جامد یا یخ زده هستند اگر در زمان استفاده به این مشکل برخورد کردید فورا شیشه محتوی بی حسی را بین دو دست قرار داده و با کشیدن دو دست به هم شیشه را کمی گرم کنید ،فورا بی حسی تبدیل به مایع میشود و میتوانید از آن به راحتی استفاده کنید. به علت تاثیر خیلی عالی این محصول و از طرفی قیمت مناسب، مقدار محصول در بسته بندی بسیار کم است و این مقدار برای استفاده تاتو ابرو برای 4 نفر حدودا کافی است.

2-یکی بی حسی هایی که قبل شروع کار تاتو به روش زیر استفاده میشود:
با کمی آب موضعی که میخواهید تاتو انجام دهید را خیس کرده سپس مقداری از بی حسی را که معمولا در این نوع به صورت پمادی است را روی همان مکان بصورت یک لایه نازک قرار می دهیم.سپس با یک تکه نایلون تمیز و ترجیحا نایلون فریزری نازک سطح پوست را پوشاننده و مدت 10 تا20 دقیقه ( با توجه به ضخامت و نوع پوست فرد )صبر میکنیم.بعد نایلون را برداشته و به راحتی و بدون درد شروع به انجام تاتو می کنیم.

برای خرید این محصول کلیک نمایید.

شماره های تماس : ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

insta
whatsapp

آخرین مقالات

دسته بندی ها