مطالب آموزشی میکروتهران

بی حسی آیس بی ال

بی حسی آیس بی ال

بی حسی آیس بی ال کاملا مختص انجام تاتو بدن و ابرو و لب می باشد و در مصارف دیگر کاربرد ندارد.

روش مصرف بی حسی بی ال : با توجه به اینکه انجام عمل تاتو با درد موضعی همراه است . تاتو کاران عزیز معمولا قبل شروع تاتو ویا در حین انجام تاتو از بی حسی های مختلفی استفاده میکنند.پس میتوان گفت بی حسی تاتو به دو روش مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .

1- باید برای بی حس شدن پوست سطح پوست را با سوزن تاتو باز کرد ( یعنی سوراخ ایجاد کرد ) تا بی حسی به زیر پوست نفوذ کند و پوست بی حس شود. پس در زمان شروع کار اول سطح پوست را با سوزن یک سر و یا دوسر سوراخ کرده و بعد کمی از بی حسی تاتو که به صورت مایع است را با خلاله دندان و یا گوش پاک کن باریک و نازک به روی پوست کشیده تا سطح پوست کاملا به بی حسی آیس بی ال آغشته شود. و مدت 10 الی 15 دقیقه صبر کرده و شروع به انجام تاتو میکنیم.
توجه : بی حسی های مایع ( بیلین BL ) در دمای معمولی به صورت جامد یا یخ زده هستند اگر در زمان استفاده به این مشکل برخورد کردید فورا شیشه محتوی بی حسی را بین دو دست قرار داده و با کشیدن دو دست به هم شیشه را کمی گرم کنید ، فورا بی حسی تبدیل به مایع میشود و میتوانید از آن به راحتی استفاده کنید. به علت تاثیر خیلی عالی این محصول و از طرفی قیمت مناسب، مقدار محصول در بسته بندی بسیار کم است و این مقدار برای استفاده تاتو ابرو برای 4 نفر حدودا کافی است.

2-یکی بی حسی هایی که قبل شروع کار تاتو به روش زیر استفاده میشود:
با کمی آب موضعی که میخواهید تاتو انجام دهید را خیس کرده سپس مقداری از بی حسی آیس بی ال را که معمولا در این نوع به صورت پمادی است را روی همان مکان بصورت یک لایه نازک قرار می دهیم.سپس با یک تکه نایلون تمیز و ترجیحا نایلون فریزری نازک سطح پوست را پوشاننده و مدت 10 تا 20 دقیقه ( با توجه به ضخامت و نوع پوست فرد ) صبر می کنیم. بعد نایلون را برداشته و به راحتی و بدون درد شروع به انجام تاتو می کنیم.

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی خرید رنگ و لوازم تاتو می توانید با کارشناسان خبره میکروتهران در ارتباط باشید.

برای خرید لوازم جانبی تاتو کلیک نمایید.

فروشگاه میکروتاتوشاپ، خرید آنلاین انواع رنگ و دستگاه تاتو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

شماره های تماس : ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

آخرین مقالات

دسته بندی ها