مطالب آموزشی میکروتهران

رنگ تاتو اینتنز

رنگ تاتو اینتنز

معرفی رنگ تاتو اینتنز

رنگ تاتو اینتنز intenze، یکی از انواع رنگ‌هایی است که به‌ طور ویژه برای انجام عملیات تاتو مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رنگ از اجزا و ترکیبات قابل‌ قبولی به‌ وجود آمده است. به‌ طور کلی می‌توان گفت رنگ تاتوی اینتنز، دارای اجزای مضر که باعث بروز عارضه برای پوست بدن شود و یا صورت را تخریب کند، نیست. این رنگ عملکرد بسیار مطلوبی دارد و از طرف دیگر ماندگاری و دوام آن نیز قابل‌توجه است.

لازم است بدانید که استفاده از این رنگ به ایجاد آلرژی و یا بروز حساسیت در پوست بدن و یا صورت، نخواهد انجامید. حجم رنگ‌دانه رنگ تاتوی اینتنز نیز بسیار بالا است. در تولید این محصول، از فلزات سنگین و یا آسیب‌زا برای بدن مصرف‌کنندگان استفاده نشده‌ است. این عامل نیز کیفیت محصول مورد نظر را افزایش بیشتری خواهد داد.

ویژگی‌ها و مشخصات رنگ تاتو اینتنز

یکی از ویژگی‌ها و مزایای اصلی رنگ‌های تتو اینتنز، این است که این محصولات، با استفاده از فرمول‌های بسیار جدید ایجاد می‌شوند و در برابر خشک شدن بسیار مقاوم هستند. بنابراین در صورت استفاده از این رنگ ویژه تاتو از خشک شدن رنگ مورد نظر نگرانی نخواهید داشت. لازم است این نکته را نیز در نظر داشته باشید که رنگ تاتو اینتنز، با استفاده از اجزا و ترکیبات گیاهی به‌ وجود آمده است. بنابراین با پوست بدن و صورت شما سازگاری و تطابق خواهد داشت.

هم‌چنین لازم است عامل کیفیت این برند تولیدکننده رنگ تاتو را نیز در نظر داشته باشید. لازم است بدانید که کیفیت محصولات این برند از قبیل رنگ تاتوی تولیدشده، بسیار قابل‌توجه است. این محصول، یکی از انواع رنگ‌های ویژه برای تتو است که تغییر رنگ نمی‌دهد.

 

"<yoastmark

انواع رنگ‌های تاتو اینتنز

در حال حاضر تولیدکننده این رنگ‌ها، رنگ اینتنز، ویژه تاتو را با رنگ‌بندی‌های مختلف و بسیار متنوعی طراحی و تولید می‌کند و روانه بازار مصرف می‌نماید. بنابراین با توجه به عواملی از قبیل در نظر گرفتن رنگ پوست بدن و صورت و هم‌چنین سلیقه‌ شخصی خود می‌توانید رنگ مناسب و مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید و برای تاتو کردن نواحی مختلف بدن خود از آن استفاده کنید. چراکه این رنگ‌ها برای کاربرد در بدن و صورت شما بسیار مناسب هستند.

لازم است این نکته را نیز در نظر داشته باشید که تنوع رنگی رنگ تاتوی اینتنز که به‌ طور ویژه برای بدن طراحی و تولید شده‌ است نسبت‌ به رنگ‌های تاتوی این برند که برای صورت و ابرو در نظر گرفته‌ شده، بسیار بالاتر است. این عامل کمک می‌کند تا شما در انتخاب رنگ تاتوی مورد نظر خود تردید کم‌تری داشته باشید.

در حال حاضر رنگ‌های تاتو که توسط برند اینتنز طراحی و تولید می‌شوند دارای رنگ‌هایی از قبیل رنگ تاتو قرمز اناری هستند‌. این رنگ به‌ طور ویژه برای رژ لب بسیار مناسب است. از رنگ تاتوی قهوه‌ای شکلاتی نیز می‌توانید برای پوست‌های سرد استفاده کنید و از طرف دیگر، این محصول را می‌توانید برای به وجود آوردن رنگ قهوه‌ای متوسط مورد استفاده قرار دهید.

رنگ تتوی قهوه‌ای متوسط سرد و گرم نیز از دیگر انواع رنگ‌های تاتو تولید این شرکت آمریکایی است. این محصول در حقیقت، نوعی رنگ پایه به شمار می‌رود. بنابراین از این نوع از رنگ تتو می‌توانید برای ساختن ترکیباتی با دیگر رنگ‌ها استفاده کنید و یا از این طریق، میزان دوام و استحکام رنگ تاتوی مورد نظرتان را افزایش دهید. رنگ تتو کرم روشن، قرمز تیره، قهوه‌ای سرد، قهوه‌ای مایل به قرمز، زرد خردلی، قهوه‌ای تیره بسیار قوی و… از جمله دیگر رنگ‌های تتو این برند به شمار می‌رود که هر یک برای پوست مخصوصی مناسب است.

قیمت خرید رنگ تاتو اینتنز

رنگ تتو این برند، دارای تنوع رنگی بسیار بالا است که هر کدام، کاربردهای منحصر به خود دارند. بنابراین می‌توان گفت قیمت رنگ تاتو اینتنز، بسته به نوع محصول و رنگ و ویژگی‌های آن در نظر گرفته‌ شده است. قیمت این نوع از محصولات با توجه به کیفیتی که دارند قابل‌ قبول، به‌صرفه و مناسب است. رنگ‌های تاتو اینتنز در حال‌ حاضر دارای حجم‌های مختلف ۳۰ میل، ۲۴۰ یا ۳۶۰ میل هستند. بنابراین این عامل نیز به‌ طور حتم قیمت رنگ تاتو اینتنز را تغییر خواهد داد.

با توجه به ویژگی‌های رنگ تاتو برند اینتنز و کیفیت قابل‌قبولی که این نوع از محصولات دارند، در حال‌حاضر خرید رنگ تاتو اینتنز برای انجام عملیات تتوی بدن و یا صورت، رواج پیدا کرده‌ است. لازم به ذکر است که این نوع از رنگ تتو را می‌توانید از طریق مراجعه به فروشگاه‌های معتبر عرضه این نوع از محصولات تهیه کنید و یا به خرید اینترنتی رنگ تتو برند اینتنز دست بزنید.

در صورتی‌ که قصد دارید به خرید رنگ تاتو اینتنز از طریق وب سایت‌ها و یا فروشگاه‌های آنلاین و اینترنتی اقدام کنید لازم است در ابتدا فروشگاه معتبری را انتخاب کنید تا این رنگ را به‌ صورت اورجینال در اختیار شما قرار دهند. با مراجعه کردن به چنین وب‌سایت‌هایی این امکان برای شما فراهم خواهد شد که بتوانید تنوعی از رنگ و حجم‌های مختلف این محصولات را مشاهده کنید و از طرف دیگر از قیمت‌های این محصولات نیز مطلع شوید و سپس به خرید رنگ تاتو اینتنز، دست بزنید.

 

در صورت نیاز به مشاوره درخصوص خرید انواع ابزار و رنگ تاتو می توانید با متخصصین میکرو تهران در تماس باشید.

برای خرید انواع رنگ تاتو کلیک نمایید.

فروشگاه میکروتاتوشاپ، خرید آنلاین انواع رنگ و دستگاه تاتو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

شماره های تماس : ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

آخرین مقالات

دسته بندی ها