میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

ریموور کالرلیفت

ریمور کالرلیفت

پاک کردن تاتو با ریمور کالرلیفت

تاتو یکی از محبوب ترین روش های زیبایی می باشد که در حالت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد مثلا می توان طرح های زیبایی را بر روی قسمت های مختلف بدن طراحی کرد و علاوه بر این تاتو می توان برای خط چشم کشیدن، هاشور ابرو و … استفاده کرد حال در برخی موارد افراد به دلایل مختلفی از تاتو خود خسته می شوند اگر شما هم از طرح های تاتو خود خسته شده اید و قصد پاک کردن آن را دارید هیچ جای نگرانی نیست شما به راحتی می توانید با استفاده از ریموورها طرح تاتو خود را پاک کنید یکی از بهترین ریموورها که به راحتی تاتو ها را پاک می کند ریموور کالرلیفت می باشد که در ادامه مشخصات آن را برای شما شرح خواهیم داد.

ریمور بیوتاژ کالرلیفت

ریمور تاتو یک روش شیمیایی برای حذف تاتو از پوست است که معمولاً شامل مواد شیمیایی قوی مانند اسیدها و حلال‌ها است که جوهر تاتو را از پوست جدا می‌کنند. اما باید توجه داشت که ریمور تاتو به طور کامل تاتو را حذف نمی‌کند و ممکن است برای حذف تمامی جوهر تاتو نیاز به چندین جلسه داشته باشید.

استفاده از ریمور تاتو ممکن است با عوارض جانبی همراه باشد که می‌تواند شامل التهاب پوست، خارش، سوزش، درد و تورم در منطقه مورد استفاده باشد. به همین دلیل، برای استفاده ایمنو موثر از ریمور تاتو، باید به توصیه‌های پزشک یا کارشناس مجرب مراجعه کرد. همچنین، قبل از استفاده از ریمور تاتو، باید از اطمینان حاصل کردن از سلامت پوست خود و عدم وجود عوارض جانبی قبلی مطمئن شوید.

همچنین، باید به این نکته توجه کنید که ریمور تاتو برای حذف تاتوهای بزرگ و رنگارنگ مانند تاتوهای شده با جوهر سبز و آبی، بسیار کمک نمی‌کند و ممکن است نتیجه مطلوبی را به دست نیاورید. در این موارد، لیزر نوری بهترین گزینه برای حذف تاتوهای بزرگ و رنگارنگ است.

به طور کلی، استفاده از ریمور تاتو باید با دقت و مراقبت انجام شود و باید به توصیه‌های پزشک یا کارشناس مجرب مراجعه کرد. همچنین، باید به دقت دستورالعمل‌های استفاده را دنبال کرده و هرگونه علامت ناخوشایندی را به پزشک یا کارشناس معرفی کنید.

مواد ریمور کالر لیفت بیوتاچ بیوتاژ

مواد تشکیل دهنده ریمور تاتو ممکن است شامل مواد شیمیایی مختلفی باشد که به صورت ترکیبی با هم استفاده می‌شوند. برخی از مواد شیمیایی معمولاً در ریمور تاتو استفاده می‌شوند عبارتند از:

– اسیدهای آلفا هیدروکسی مانند اسید لاکتیک و گلیکولیک که به عنوان مواد حل کننده استفاده می‌شوند تا جوهر تاتو را از پوست جدا کنند.
– اسیدهای بتا هیدروکسی مانند اسید سالیسیلیک که به عنوان مواد تقویت کننده پوست و ضد التهاب استفاده می‌شوند.
– اسید آسکوربیک که به عنو برای انعطاف پذیری به پوست اضافه می‌شود.
– آمونیوم هیدروکسید که به عنوان یک ماده قوی حل کننده در ریمور تاتو استفاده می‌شود.
– مواد شیرین کننده و آرام بخشی مانند آلوئه ورا و ویتامین E که به کاهش التهاب پوست کمک می‌کنند.

ترکیبات مورد استفاده در ریمور تاتو ممکن است بر اساس نوع پوست، نوع تاتو و میزان جوهر تاتو در پوست تعیین شود. برای اینکه از ریمور تاتو بهترین نتیجه را بدست آورید، بهتر است به توصیه‌های پزشک یا کارشناس مجرب مراجعه کنید و از ترکیباتی که بهیچ گونه عوارض جانبی نداشته باشند و برای پوست شما مناسب هستند، استفاده کنید.

به طور کلی، ریمور تاتو یک روش کم درد و سریع برای حذف تاتو از پوست است، اما باید توجه داشت که برای حذف تمامی جوهر تاتو ممکن است نیاز به چندین جلسه داشته باشید و استفاده نادرست از ریمور تاتو می‌تواند باعث عوارض جانبی ناخوشایندی شود. بنابراین، برای استفاده ایمن و موثر از ریمور تاتو، بهتر است به توصیه‌های پزشک یا کارشناس مجرب مراجعه کرده و دستورالعمل‌های استفاده را به دقت دنبال کنید.

این ریموور ساخت کشور آمریکا می باشد که جزء دسته محصولات بایوتاچ می باشد یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این نوع ریموور دارد عدم ایجاد گودی و یا گوشت اضافه بر پوست می باشد که همین ویژگی سبب شده است این ریموور در بین عموم محبوب شود.

در صورت نیاز به مشاوره خرید ریمور کالرفیت بیوتاچ انواع رنگ و دستگاه تاتو می توانید با کارشناسان خبرا میکروتهران در ارتباط باشید.

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها