میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

ریموور رجووی

ریموور رجووی

انجام تاتو امروزه یکی از کارهایی می باشد که در بین افراد بسیار محبوب می باشد انجام تاتو می تواند در انواع مختلفی باشد مثلا بسیاری از افراد طرح هایی را بر روی قسمت های مختلف بدن خود تاتو می کنند و برخی نیز از تاتو به عنوان آرایش دائمی استفاده می کنند مثلا ابرو ها و یا خط چشم را به صورت دائمی تاتو می کنند و دیگر نیازی تا آرایش خط چشم و یا ابرو انجام دهند ولی بهتر است در نظر داشته باشید که گاه بسیاری از افراد از تاتوهایی که انجام داده اند پشیمان می شوند و تصمیم می گیرند تاتو های خود را پاک کنند موادی که برای پاک کردن تاتوها استفاده می شود ریموورها می باشد که ریموورها در انواع مختلفی می باشد یکی از این انواع که بسیار کاربردی می باشد و بسیاری از آن استفاده می کنند ریموور رجووی رژوی می باشد.

برای خرید ریموور تاتو می توانید با شماره های ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – info@microtehran.com – ۶۶۴۰۱۶۲۴ تماس حاصل فرمایید.

ریمور رژوی

برند رژوی یکی از معتبرترین برندهای تولید کننده ریمل و آرایشی در امریکا است. این برند محصولات متنوعی از جمله ریمل، کرم پودر، رژ لب، لاک ناخن و ریمور تاتو تولید می‌کند.

این ریمور جهت پاک کردن تاتو که از طریق جذب رنگ دانه ها در خود باعث جدا شدن رنگ دانه از سلول شده و به طور طبیعی پوست رنگدانه و تاتو ریموور رجووی را جدا میکند ریمور رجوی ساخت کمپانی رجوی آمریکا و با اختلاف بهترین ریمور دنیا با بالاترین کیفیت می باشد این ریمور تاتو جز ریمور های بسیار حرفه ای جهت پاک کردن تاتوهای قدیمی ، بدون بر جای گذاشتن اسکار می باشد.

اما برای پاسخ به سوال شما درباره مواد تشکیل دهنده ریمور تاتو برند رژوی، باید بدانید که ریمور تاتو یا حذف کننده تاتو اغلب شامل مواد شیمیایی قوی می‌شود که برای حذف جوهر تاتو از پوست استفاده می‌شود. معمولاً ترکیبات دقیقی که در هر نوع ریمور تاتو وجود دارند، به دلیل محرمانگی تجاری توسط شرکت‌های تولید کننده آشکار نمی‌شود.

 

شماره های تماس میکرو تهران

مواد تشکیل دهنده ریمور رژوی

به هر حال، برخی از مواد شیمیایی معمولاً در ریمور تاتو شامل اسیدهای قوی مانند اسید سالیسیلیک، اسید لاکتیک و اسید آسکوربیک، بوتانول، استات اتیل، گلیکول پروپیلن و آمونیوم هیدروکسید هستند. اما به دلیل اینکه هر شرکتی ممکن است ترکیبات مختلفی را برای تولید ریمور تاتو استفاده کند، باید به بسته بندی محصول و نوشتارهای روی آن توجه کرد تا به دقت بدانید از چه موادی تشکیل شده است.

همانطور که قبلاً گفتم، ترکیبات دقیقی که در ریمور تاتو برند رژوی وجود دارند، به دلیل محرمانگی تجاری توسط شرکت تولید کننده آشکار نمی‌شود. اما معمولاً ریمور تاتو شامل یک یا چند ماده شیمیایی قوی برای حذف جوهر تاتو از پوست استفاده می‌شود. به عنوان مثال، اسیدهای قوی مانند اسید سالیسیلیک، اسید لاکتیک و اسید آسکوربیک به عنوان ماده حل کننده استفاده می‌شوند که به پوست کمک می‌کنند تا جوهر تاتو را جدا کند.

همچنین مواد دیگری مانند بوتانول، استات اتیل، گلیکول پروپیلن و آمونیوم هیدروکسید هم ممکن است در ترکیبات ریمور تاتو وجود داشته باشند. این مواد به عنوان حلال‌ها و مواد نرم‌کننده برای کاهش اثرات جانبی مواد دیگر در ریمور تاتو استفاده می‌شوند.

نحوه استفاده از ریمور رژوی رجووی  :

مرحله اول: ابتدا محل مورد نظر را از آلودگی و چربی با استفاده از پد الکلی پاک می کنیم سپس به میزان کافی مقداری بی حسی کرم بر روی محل مورد نظر قرار می دهیم. سپس از کاور بی حسی بر روی محل مورد نظر قرار داده و به مدت ۱۵ دقیقه صبر می کنیم.
مرحله دوم: با استفاده از سوزن سه گرد 3p ، به صورت دورانی محل مورد نظر را مانند تاتو با ریمور آغشته می کنیم .
مرحله سوم: مکث ۱ دقیقه در حین کار و دوباره مرحله دوم را تکرار می کنیم .
حداکثر دو بار میتوانید این مرحله را انجام دهید و حداکثر اندازه سوزن بایستی بیشتر از ۱ میل نباشد.
مرحله چهارم:

– محل ریمور نباید تا ۳ روز اب بخور و شخص حمام برود این مرحله بسیار مهم است .
– زخم به هیچ عنوان نباید کنده شود.

نکته: در مرحله چهارم بعد از افتادن زخم، از پماد های ترمیم کننده استفاده شود که پماد محصول شرکت رجوی توصیه می شود در نظر داشته باشید استفاده از این محصول فقط توسط متخصصین تاتو و کسانی که آموزش استفاده از این محصول را دیده اند امکان پذیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از جدیدترین دستگاه تاتو و رنگ تاتو 2021 می توانید با شماره های ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – info@microtehran.com – ۶۶۴۰۱۶۲۴ تماس حاصل فرمایید.

علائم و مشکلات پوستی استفاده از ریمور 

به هر حال، باید توجه داشت که استفاده از ریمور تاتو‌ها شامل خطراتی است که ممکن است به سلامتی پوست و بدن خطر بندازد. بنابراین برای استفاده از ریمور تاتو بهتر است به توصیه پزشک یا کارشناس مجرب مراجعه کرده و به دقت دستورالعمل‌های استفاده را دنبال کنید.

استفاده از ریمور تاتو می‌تواند به علت شامل مواد شیمیایی قوی و حساسیت پوست، به سلامتی پوست خطرناک باشد. بنابراین، برای استفاده ایمن و موثر از ریمور تاتو، باید به توصیه‌های پزشک یا کارشناس مجرب مراجعه کرد.

علاوه بر این، ریمور تاتو باید با دقت و به درستی استفاده شود تا جوهر تاتو به طور کامل از پوست حذف شود. استفاده از ریمور تاتوهای نامناسب و یا استفاده نادرست از آنها می‌تواند باعث آسیب به پوست، عفونت و یا خسارات دیگری شود.

بعضی از علائم ناخوشایندی که ممکن است بعد از استفاده از ریمور تاتو رخ دهد، عبارتند از:

– التهاب پوست

– خارش و سوزش پوست

– درد و تورم در منطقه مورد استفاده

– خشکی و ترک‌های پوست

– عفونت پوست

بنابراین اگر به دنبال حذف یک تاتو هستید، بهتر است از روش‌های ایمن و موثرتر مانند لیزر استفاده کنید که برای حذف تاتو مورد استفاده قرار می‌گیرد. قبل از هرگونه تصمیم‌گیری درباره استفاده از ریمور تاتو، باید به توصیه‌های پزشک یا کارشناس مجرب مراجعه کنید.

 

آیا می توان تاتو بدن را پاک کرد؟

بله… در صورتی که از تاتو خود خسته شده باشید می توانید با استفاده از ریموور آن را پاک کنید.

آیا ریموور رجووی برای پاک کردن تاتو مناسب می باشد؟

ریموور رجووی یکی از محبوب ترین و بهترین ریموورها برای پاک کردن تاتو می باشد که ساخته شده توسط کمپانی رجوی آمریکا می باشد.

ریموور رجووی چیست؟

این ریمور جهت پاک کردن تاتو که از طریق جذب رنگ دانه ها در خود باعث جدا شدن رنگ دانه از سلول شده و به طور طبیعی پوست رنگدانه و تاتو ریموور رجووی را جدا میکند.

برای خرید ریموور تاتو رجووی-رژوی کلیک نمایید.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها