میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

ریموور رجووی

ریموور رجووی

انجام تاتو امروزه یکی از کارهایی می باشد که در بین افراد بسیار محبوب می باشد انجام تاتو می تواند در انواع مختلفی باشد مثلا بسیاری از افراد طرح هایی را بر روی قسمت های مختلف بدن خود تاتو می کنند و برخی نیز از تاتو به عنوان آرایش دائمی استفاده می کنند مثلا ابرو ها و یا خط چشم را به صورت دائمی تاتو می کنند و دیگر نیازی تا آرایش خط چشم و یا ابرو انجام دهند ولی بهتر است در نظر داشته باشید که گاه بسیاری از افراد از تاتوهایی که انجام داده اند پشیمان می شوند و تصمیم می گیرند تاتو های خود را پاک کنند موادی که برای پاک کردن تاتوها استفاده می شود ریموورها می باشد که ریموورها در انواع مختلفی می باشد یکی از این انواع که بسیار کاربردی می باشد و بسیاری از آن استفاده می کنند ریموور رجووی می باشد.

برای خرید ریموور تاتو می توانید با شماره های ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – info@microtehran.com – ۶۶۴۰۱۶۲۴ تماس حاصل فرمایید.

ریموور رجووی

این ریمور جهت پاک کردن تاتو که از طریق جذب رنگ دانه ها در خود باعث جدا شدن رنگ دانه از سلول شده و به طور طبیعی پوست رنگدانه و تاتو ریموور رجووی را جدا میکند ریمور رجوی ساخت کمپانی رجوی آمریکا و با اختلاف بهترین ریمور دنیا با بالاترین کیفیت می باشد این ریمور تاتو جز ریمور های بسیار حرفه ای جهت پاک کردن تاتوهای قدیمی ، بدون بر جای گذاشتن اسکار می باشد.

 

شماره های تماس میکرو تهران

نحوه استفاده از ریمور رجووی :

مرحله اول: ابتدا محل مورد نظر را از آلودگی و چربی با استفاده از پد الکلی پاک می کنیم سپس به میزان کافی مقداری بی حسی کرم بر روی محل مورد نظر قرار می دهیم. سپس از کاور بی حسی بر روی محل مورد نظر قرار داده و به مدت ۱۵ دقیقه صبر می کنیم.
مرحله دوم: با استفاده از سوزن سه گرد 3p ، به صورت دورانی محل مورد نظر را مانند تاتو با ریمور آغشته می کنیم .
مرحله سوم: مکث ۱ دقیقه در حین کار و دوباره مرحله دوم را تکرار می کنیم .
حداکثر دو بار میتوانید این مرحله را انجام دهید و حداکثر اندازه سوزن بایستی بیشتر از ۱ میل نباشد.
مرحله چهارم:

– محل ریمور نباید تا ۳ روز اب بخور و شخص حمام برود این مرحله بسیار مهم است .
– زخم به هیچ عنوان نباید کنده شود.

نکته: در مرحله چهارم بعد از افتادن زخم، از پماد های ترمیم کننده استفاده شود که پماد محصول شرکت رجوی توصیه می شود در نظر داشته باشید استفاده از این محصول فقط توسط متخصصین تاتو و کسانی که آموزش استفاده از این محصول را دیده اند امکان پذیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از جدیدترین دستگاه تاتو و رنگ تاتو 2021 می توانید با شماره های ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – info@microtehran.com – ۶۶۴۰۱۶۲۴ تماس حاصل فرمایید.

 

آیا می توان تاتو بدن را پاک کرد؟

بله… در صورتی که از تاتو خود خسته شده باشید می توانید با استفاده از ریموور آن را پاک کنید.

آیا ریموور رجووی برای پاک کردن تاتو مناسب می باشد؟

ریموور رجووی یکی از محبوب ترین و بهترین ریموورها برای پاک کردن تاتو می باشد که ساخته شده توسط کمپانی رجوی آمریکا می باشد.

ریموور رجووی چیست؟

این ریمور جهت پاک کردن تاتو که از طریق جذب رنگ دانه ها در خود باعث جدا شدن رنگ دانه از سلول شده و به طور طبیعی پوست رنگدانه و تاتو ریموور رجووی را جدا میکند.

برای خرید ریموور تاتو رجووی کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها