میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

قلم بلید فیبروز

قلم بلید فیبروز

قلم تاج یا بلید فیبروز

قلم بلید فیبروز: با قلم میکروبلیدینگ ابرو تاتو کار خطوطی نامنظم و ریز در ابرو ترسیم می کند و به این صورت است ابرو پر پشت تر و زیبا تر به نظر می رسد. قلم میکروبلیدینگ فیبروز دوکاره مخصوص اجرای تکینک میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ است. میکروبلیدینگ همان تکینیک فیبروز است که چون اولین بار فردی بنام بابیک آن را با نام فیبروز بنیان گذاری کرد، به این نام شهرت پیدا کرد.

قلم بلید فیبروز موجود در سه نوع هستند:

1– بلید تکسر

2- قلم بلید یکبار مصرف

3- قلم بلیدینگ و هاشور ابرو دوسر، که به آن دستگاه تاتو مدادی هم گفته می شود، وجود دارد.

مزیت تکنیک میکروبلیدینگ و فیبروز

تکنیک فیبروز به ویژه برای ابرو کاربرد زیادیدارد. زیرا برخلاف هاشورهایی که با دستگاه های میکروپیگمنتیشن زده می شود بسیار نازک و شبیه تار موی طبیعی هستند. همچنین برای رفع نواقص ابروی طبیعی کاربرد فراوانی دارند. در مواردی ابروی مشتری بخاطر جراحت، جای بریدگی یا بخیه دارد با روش میکروبلیدینگ براحتی برطرف می شوند. برای این متد علاوه بر قلم بلید ساده یا فیبروز از رنگ های تاتو اورجینال و سوزن های میکروبلیدینگ نیز کاربرد دارند. به گونه ای که رنگ های جامد بخوبی روی تیغ این سوزن ها می مانند و کاشت رنگ بخوبی را برجای می گذارند.

 

مزیت سایه زنی یا شیدینگ در تکنیک میکروبلیدینگ و فیبروز

در موارد زیادی وقتی طرح دلخواه و متناسب با چهره مشتری طراحی می شود، بیشتر قسمت ها کم مو و یا خالی از تارهای طبیعی مو است. در این موارد با رسم خطوط بلید به تنهایی شاهد فضاهای خالی مشخصی بین تارهای خواهید بود. و اگر که بخواهید تارها را خیلی نزدیک بهم طراحی کنید، ظرافت و زیبایی کار از بین می رود. در این موارد بویژه برای سینه ابرو، بهترین کار برای پر و طبیعی نشان دادن آن ها، سایه زنی با استفاده از سوزن های شیدینگ است.

قیمت قلم بلید فیبروز

جهت اطلاع از قیمت و خرید قلم بلید با متخصصان ما در میکرو تهران تماس بگیرید. شماره تماس: ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها