میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

رنگ تاتو ورد فیمس

رنگ تاتو ورد فیمس

رنگ تاتو ورد فیمس یکی از بهترین رنگ های تاتو می باشد که بسیاری از تاتوکاران از آن استفاده می کنند این نوه از رنگ تاتو دارای یک سری مزیت ها و ویژگی هایی می باشد که سبب شده است در بین عموم بسیار محبوب باشد یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این نوه رنگ ها دارند این است که مرکب موجود در آن ها با پایه آب می باشد و دیگر نیازی نیست که با محلول دیگری ترکیب شود بهتر است بدانید که جلوه این رنگ ها بر روی پوست بسیار طبیعی و آبرنگی می باشد.

از آن جایی که امروزه درصد بالایی از افراد تاتو انجام می دهند انتخاب نوع رنگ تاتو و کیفیت آن برای افراد بسیار پراهمیت شده است بنابراین تاتوکاران باید رنگ های مناسب و با کیفیتی را برای کارهای خود انتخاب کنند یکی از رنگ هایی که به شدن توصیه می شود رنگ تاتو ورد فیمس می باشد در ادامه اطلاعات کاملی از این نوع رنگ را در اختیار شما قرار خواهیم داد با ما همراه باشید.

شماره تماس های میکروتهران

رنگ تاتو ورد فیمس

یکی از بهترین و کاربردی ترین رنگ هایی که بسیاری از تاتوکاران از آن استفاده می کنند رنگ تاتو ورد فیمس می باشد که این رنگ ها بسیار محبوب بوده و جهت میکروبلیدینگ مورد استفاده قرار می گیرد البته بهتر است بدانید که برای استفاده از این رنگ ها باید یک سری اصول و نکات را رعایت کنید یکی از نکاتی که رعایت آن بسیار مهم می باشد این است که باید این نوع رنگ ها را جهت استفاده به غلظت مناسب برسانیم معمولا برای بالا بردن غلظت این نوع رنگ ها از موادی به اسم وراژل  استفاده می شود در حقیقت این نوع موارد تنها جهت افزایش غلظت و تثبیت رنگ مورد استفاده قار می گیرد.

نکته: موارد وراژل که برای تثبیت رنگ و افزایش غلظت رنگ مورد استفاده قرار می گیرد محصول کمپانی بیوتاچ آمریکا  می باشد.

برای خرید دستگاه تاتو می توانید به مجموعه میکروتهران مراجعه کنید.

رنگ تاتو ورد فیمس

از رنگ تاتو وردفیمس ، با درپوشی که دارد میتوان به دفعات از آن استفاده کرد و هرگز نگران برخورد مواد تشکیل دهنده ی آن با هوا نبود. درپوشی که برای آن تعبیه شده مانع نفوذ هوا و ارتباط هوا با رنگ تاتو وردفیمس میشود. ترکیب رنگ تاتو وردفیمس بی نظیر میباشد و کسانی که از آن به دفعات استفاده کردند این را تایید میکنند.اگر بخواهیم مشخصات رنگ تاتو وردفیمس اورجینال را نام ببریم باید به مواردی نظیر سرزنده و شادابی رنگ، کاشت سریعرنگ در زیر پوست، دوام و طول عمر بالا، نداشتن هیچ گونه عوارض جانبی و… اشاره کنیم. برای خرید رنگ تاتو وردفیمس به نکاتی مانند شناسنامه و مشخصات رنگ، ظاهر و شکل ظرف ، نوشته های برجسته ی روی ظروف رنگ، که در زیر برچسب رویی قرار گرفته است، توجه کنید تا با خریدی مطمئن از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان حاصل نمایید.

رنگ ناپاوالی ورد فیمس

رنگ قرمز تیره ( جگری- آلبالویی) فوق العاده با ماندگاری بالا برای تاتو صورت و بدن است. مخصوصا میتوان از این رنگ برای یک خط لب ماندگار استفاده کرد.رنگ وردفیمس: یکی از بهترین برندهای رنگ تاتودر دنیا میباشد.‌که در زمینه تنوع رنگ بسیدر عالی عمل کرده است. از جمله رنگ های پرفروش وردفیمس میتوان به بدلنز- ساحارا- ایندین اینک- تاپاوالی- مترعایکدر-پرنس آلبرت و… اشاره کرد.از این رنگ میتوان برای تاتو صورت و بدن استفاده کرد.

رنگ ورد فیمس بدلنز:

رنگ قهوه ای تیره با تناژ گرم است. یکی از پرفروش ترین رنگ های برند وردفیمس میباشد. این رنگ را میتوان به تنهایی نیز استفاده کرد یا در صورت لزوم با رنگ های دیگر ترکیب کرد. ماندگاری بالا و رنگ پذیری عالی از جمله خصوصیات این رنگ است. همچنین به دلیل تیرگی خوب میتوان از رنگ بدلنز برای میکروبلیدینگ استفاده کرد.

رنگ وردفیمس برای میکرو بلیدینگ

اصولا میکروبلیدینگ یک تکنیک است. در نتیجه میتوان از هر رنگ مرغوبی برای میکروبلیدینگ استفاده کرد. باید توجه داشته باشید در میکروبلیدینگ به دلیل اینکه از فشار دست استفاده میشود. در نتیجه بهتر است از رنگ های تیره وردفیمس برای میکروبلیدینگ استفاده کنید. مانند بدلنز-میشل دیپ براون

رنگ تاتو ورد فیمس ساحارا

رنگ ورد فیمس ساهارا یکی از پرفروش ترین رنگ های تاتو ورد فیمس است.
این رنگ نسبتاً گرم است، ولی چون گرمی کمی دارد برای پوست های روشن نیز قابل استفاده است (هرچند بایستی کمی خنثی کننده به آن اضافه کرد.)
رنگ تاتو ورد فیمس ساهارا برای پوست های تیره بسیار مناسب است.

رنگ وردفیمس قهوه ای متوسط ساحارا

رنگ ساحارا رنگ قهوه ای متوسط با تناژ کمی گرم است. این رنگ بعد از بدلنز پرفروش ترین رنگ قهوه ای برند وردفیمس است. این رنگ به دلیل تناژ نسبتا گرم که باعث قرمزی نمیشود. اصولا میکروبلیدینگ یک تکنیک است. در نتیجه میتوان از هر رنگ مرغوبی برای میکروبلیدینگ استفاده کرد. باید توجه داشته باشید در میکروبلیدینگ به دلیل اینکه از فشار دست استفاده میشود. در نتیجه بهتر است از رنگ های تیره وردفیمس برای میکروبلیدینگ استفاده کنید. مانند بدلنز-میشل دیپ براون

تنوع رنگ تاتو وردفیمس

ترکیب رنگ تاتو وردفیمس

از رنگ تاتو ورد فیمس ، با درپوشی که دارد میتوان به دفعات از آن استفاده کرد و هرگز نگران برخورد مواد تشکیل دهنده ی آن با هوا نبود. درپوشی که برای آن تعبیه شده مانع نفوذ هوا و ارتباط هوا با رنگ تاتو وردفیمس میشود. ترکیب رنگ تاتو وردفیمس بی نظیر میباشد و کسانی که از آن به دفعات استفاده کردند این را تایید میکنند.اگر بخواهیم مشخصات رنگ تاتو وردفیمس اورجینال را نام ببریم باید به مواردی نظیر سرزنده و شادابی رنگ، کاشت سریع رنگ در زیر پوست، دوام و طول عمر بالا، نداشتن هیچ گونه عوارض جانبی و… اشاره کنیم. برای خرید رنگ تاتو وردفیمس به نکاتی مانند شناسنامه و مشخصات رنگ، ظاهر و شکل ظرف ، نوشته های برجسته ی روی ظروف رنگ، که در زیر برچسب رویی قرار گرفته است، توجه کنید تا با خریدی مطمئن از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان حاصل نمایید.

تنوع رنگ های ورد فیمس

رنگ تاتو وردفیمس در تناژ رنگی مختلف مانند قرمز، آبی، سبز، زرد و نارنجی، صورتی و ارغوانی، سفید، مشکی، خاکستری، قهوه ای، برنزه ، گوشتی و کالباسی و… در بازار عرضه میگردد. اما رنگ وردفیمس قهوه ای در کشور ما طرفدار زیادی دارد ومشتریان بسیاری را به خود جلب مینماید.

قیمت رنگ تاتو ورد فیمس

از آنجا که رنگ تاتو ورد فیمس به صورت اورجینال تولید میشود میتوان گفت قیمت بالایی نسبت به سایر برندها دارد. البته محصولات ماشبه رنگ تاتو وردفیمس نیز متاسفانه به صورت تقلبی در بازار عرضه میگردد که این موضوع نیازمند هوشیاری شما خریداران محترم میباشد. برای خرید رنگ وردفیمس به صورت کاملا اورجینال میتوانید به فروشگاه ما مراجعه نموده و از خریدی مطمئن لذت ببرید.

برای خرید انواع رنگ تتو کلیک نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها