میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

دستگاه تاتو کارتریچ T

دستگاه تاتو کارتریچ T

دستگاه تاتو کارتریچ T چیست؟

دستگاه تاتو کارتریچ T: کارتریج‌های سوزنی در تمام سبک‌های یک سوزن معمولی موجود هستند. قیمت آنها بیشتر از یک سوزن اصلی است، اما فوق العاده همه کاره هستند. با تنظیم سنتی سوزن و لوله، باید چندین دستگاه تاتو را آماده کنید تا بتوانید بین پیکربندی‌های سوزن جابجا شوید. با کارتریج‌های خالکوبی، می توانید به سادگی نکات را در یک دستگاه تعویض کنید.

 

کارتریج‌ها یکبار مصرف هستند، بنابراین پس از اتمام خالکوبی، می توانید آنها را با حداقل تمیز کردن دور بیندازید. سوزن‌های استاندارد نیز باید فقط یک بار استفاده شوند، اما اغلب اجازه می دهند جوهر و تجمع بیشتری در دستگیره دستگاه تاتو شما جمع شود. یک سوزن استاندارد نیاز به تمیز کردن بیشتر با دستگاه استریل کننده اتوکلاو دارد.

 

با کارتریج‌ها، می‌توانید فرآیند خسته‌کننده تمیز کردن را نادیده بگیرید و تنظیمات خود را سریع و آسان تغییر دهید. دستگاه‌های تاتو با لوله، نوک، دستگیره و سوزن پیکربندی می شوند. تعیین بهترین پیکربندی برای کیت ابزار شما به زمان و تمرین نیاز دارد. کارتریج‌ها با نوک‌های داخلی عرضه می‌شوند، بنابراین شما همیشه اندازه ایده‌آل متناسب با سوزن خود را داشته باشید.

 

آنها در دو سبک راهنمایی ارائه می شوند:

نوک باز : این نوک‌ها در بالا باز هستند و اجازه می دهند نوار سوزن کامل در معرض دید قرار گیرد. این نوع محفظه برای هنرمندانی که اغلب بین رنگ‌های مختلف قرار می‌گیرند ایده‌آل است، زیرا سوزن در معرض رنگدانه‌ها راحت‌تر تمیز می‌شود.

نوک بسته : این نوک‌ها کاملاً در اطراف میله سوزن محصور شده اند که به افزایش پایداری سوزن کمک می کند. جوهر بیشتری می گیرند اما برای کنترل بیشتر جریان ثابتی دارند. نوک بسته برای کارهای مشکی و خاکستری و سایه زدن ایده آل است.

 

 

6 نکته برای دستگاه تاتو کارتریچ T

اگر تازه شروع به کار کرده اید، ممکن است تجربه زیادی با سوزن کارتریج نداشته باشید. آنها در اندازه‌ها و پیکربندی‌های مختلف وجود دارند. صرف نظر از اینکه کدام برند را انتخاب می کنید، سوزن‌های باکیفیت برای ایجاد تاتو‌های با کیفیت ضروری هستند. در اینجا شش نکته برای انتخاب کارتریج و پیکربندی مناسب آورده شده است.

 

  1. کیفیت سوزن را بررسی کنید

بسیاری از سازندگان کارتریج مختلف وجود دارند که پیکربندی‌های سوزنی مشابهی را تولید می کنند. مانند هر چیز دیگری، بسته به برند، تغییرات جزئی در محصولات وجود خواهد داشت. سوزن را بررسی کنید و مطمئن شوید که محکم در دستگاه تاتو شما قفل شده است. پیکربندی را انتخاب کنید که راحت از آن استفاده کنید. شما می توانید برای طیف گسترده ای از  محصولات درجه یک و کارتریج‌های با کیفیت بالا به تامین برق اعتماد کنید .

 

  1. سوزن را از نظر پایداری بررسی کنید

وقتی دسته جدیدی از کارتریج‌های سوزن دریافت می کنید، می توانید با تکان دادن پشت سوزن، پایداری آن را بررسی کنید. کارتریج‌های با کیفیت بالا از Electrum Supply برای پاشیدن جوهر کمتر و کنترل بیشتر هنگام تاتو در جای خود باقی می مانند.

 

  1. نوک سوزن را بررسی کنید

بسته به مارک، نوک کارتریج که سوزن را احاطه کرده است ممکن است شکل کمی متفاوت داشته باشد. البته، می‌توانید  بین نوک باز یا بسته یکی را انتخاب کنید ، اما در ضخامت و طراحی نیز می‌توانید تغییراتی داشته باشید.

 

با گذشت زمان، ممکن است به سبک نوک مورد استفاده در پیکربندی‌های مختلف سوزن ترجیح دهید. بررسی کنید تا مطمئن شوید که با آن نوک خاص راحت هستید.

 

  1. وجود غشاء را بررسی کنید

غشاها از برگشت جوهر و خون به دستگیره دستگاه تاتو شما و ایجاد آلودگی متقاطع جلوگیری می کنند. این امر عقیم کردن چنگ خود را بین تاتو‌ها بسیار آسان تر می کند. بررسی کنید تا مطمئن شوید که کارتریج‌هایی با غشایی خریداری می کنید که واقعاً کار می کند. مزیت استفاده از  کارتریج‌های سوزن استاندارد طلایی Electrum  این است که سیستم غشایی از عبور جوهر از لوله به داخل دستگیره شما جلوگیری می کند، که دستگاه تاتو شما را تمیز نگه می دارد.

 

ممبران‌ها همچنین می توانند پیکربندی شما را برای لرزش کمتر و افزایش پایداری در حین کار سفت کنند.

 

  1. هر سوزن داخل جعبه را بررسی کنید

اگر برای اولین بار است که یک برند جدید را امتحان می کنید، قبل از شروع خالکوبی، مطمئن شوید که همه سوزن‌ها را بررسی کرده اید. گاهی اوقات محصولات جدید در همان بسته سوزن ناسازگاری دارند. هر سوزنی را که باز می کنید بررسی کنید تا مطمئن شوید که معیوب نیست.

 

برای ارائه محصولات ثابت می توانید به رهبران صنعتی مانند Electrum Supply اعتماد کنید. ما چندین  مارک آزمایش شده و واقعی را  با شهرت برای ارائه کارتریج‌های با کیفیت بالا و سازگار می فروشیم.

 

  1. اندازه گیری قیمت در مقابل کیفیت

برندهای بی شماری وجود دارند که کارتریج‌های سوزنی را با قیمت‌های مختلف تولید می کنند. قیمت همیشه با کیفیت مطابقت ندارد. می توانید سوزن‌های برتر را با قیمت مقرون به صرفه در تامین برق پیدا کنید.

 

فقط با چند دلار، می توانید  نمونه ای از کارتریج‌های استاندارد طلایی Electrum را آزمایش کنید  تا کیفیت را برای خود تجربه کنید.

 

مزایا و معایب: سوزن در مقابل کارتریج

انتخابی که برای استفاده از سوزن‌ها و کارتریج‌های تاتو سنتی انجام می‌دهید به ترجیح و تکنیک تاتو شما بستگی دارد. برخی از مزایا و معایب هر گزینه را بررسی کنید :

 

کارتریج تاتو

مزایای کارتریج عبارتند از:

قابل عرضه

به راحتی به تجهیزات تاتو متصل می شود

پاکسازی کمتر

معایب کارتریج عبارتند از:

گران تر در هر واحد

سوزن‌های تاتو

مزایای سوزن تاتو عبارتند از:

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها