مطالب آموزشی میکروتهران

قلم فیبروز (تاچ میکروبلیدینگ) 2019

قیمت خرید قلم میکروبلیدینگ فیبروز

قلم میکروبلیدینگ فیبروز یک وسیله غیر برقی است. این ابزار برای اجرای جدیدترین متد هاشور ابرو بکار می رود . این هاشور بسیار ظریف و طبیعی می باشد. به هاشور نچرال اروپایی معروف است.

نحوه‌ی خطوطی که با ابزار میکروبلیدینگ اجرا می‌ شود کاملا مشابه رویش مو های ابروی طبیعی است. ضخامت این خطوط نیز بسیار کمتر از خطوط غیر طبیعی و ضخیم ایجاد شده در میکروپیگمنتیشن است. ابزار اجرای این روش چون برقی نیست برای فرد آرایشگر (شخصی که کار میکروبلیدینگ را انجام می‌دهد) بسیار قابل کنترل و ملموس است. به همین علت نتیجه ی کار بسیار ظریف و طبیعی می‌شود. میکروبلیدینگ روشی نوین و نیمه دائم است، این روش دستی انجام میشود، به همین دلیل نتیجه کار قلم میکروبلیدینگ فیبروز حالت طبیعی تری دارد. معمولا در میکروبلیدینگ از یک تیغه بسیار باریک و ظریف استفاده شده و پیگمنت ها را در داخل سطوح پوست یا اپیدرم های آن قرار می دهند

هنگام انجام کار با این دستگاه تاتو، تاتو آرتیست نیازی به تعویض مداوم تیغه های قلم نداشته و همچنین به علت وزن بسیار مناسب این قلم خستگی حین انجام تاتو به حداقل میرسد. در ضمن به علت نتیجه نهایی مناسب هم آرتیست و هم مشتری از نتیجه کار رضایت بالایی خواهند داشت. 

مزایای قلم فیبروز (تاچ میکروبلیدینگ) 2019

کیفیت بالا
پایداری بالا و محصولات عالی
شکل ظاهری، ظریف و کاربردی آسان
می تواند به صورت یکبار مصرف استفاده شود
طراحی ویژه برای ورودی سوزن
سفت است و در نتیجه سوزن محکم است
کار با قلمو راحت است

برای خرید قلم میکروبلیدینگ فیبروز کلیک نمایید.

فروشگاه میکروتاتوشاپ، خرید آنلاین انواع رنگ و دستگاه تاتو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

شماره های تماس : ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته بندی ها