میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

افزایش ماندگاری تاتو

افزایش ماندگاری تاتو

تاتو چیست ؟

افزایش ماندگاری تاتو:تاتو در واقع مواد رنگی است، با منشا خارجی که در زیر پوست باعث تغییرات رنگی می­شود، که این عمل را تاتو یا تتو مینامیم.

تتو در سال­های اخیر محبوبیت ویژه ای دربین عموم مردم پیدا کرده است. از تاتو در­واقع به عنوان  آرایش و زینت بخشی به پوست استفاده میشود. رنگ تاتو متناسب با تناژ پوست باید انتخاب شود. بیشترین و رایج ترین رنگ های مورد استفاده در تاتو هم، رنگ تاتو قهوه­ای، رنگ تاتو مشکی و سبز ­می­باشد. تتو درحال حاضر فقط روی بدن انجام نمیشود، بلکه در به عنوان آرایش نیمه دائم در بین بانوان هم افزایش پیدا کرده است.

افزایش ماندگاری تاتو

کاربردهای تاتو و افزایش ماندگاری تاتو

تاتو یا تتو فقط به یک شکل نیست بلکه انوع و کاربرد مختلفی دارد. به عنوان مثال افرادی که براثر حوادث و اتفاقات گوناگون دارای جراحاتی در سطح پوست خود شده اند، یا دارای لکه ها پوستی و مشکلاتی از این قبیل هستند، از تاتو به عنوان پوشش و ازبین بردن نقص موجود در پوست خود و زیباتر کردن آن استفاده میکنند.

یا افرادی که به گروه های مختلف، عقاید، سبک­ها، تنوع طلبی و چیزهایی ازاین قبیل علاقه دارند، برای نشان دادن علایق خود از تاتو استفاده میکنند.

تاتو خط لب برای افرادی که به صورت مادرزادی خط لب ندارند یا افرادی که قصد بهتر جلوه دادن لب خود را دارند مناسب است.

همچنین تتو ابرو روش درمانی مناسبی برای کسانی که ابروی های کم پشتی دارند و یا بر اثر شیمی درمانی ناشی از بیماری هایی همانند سرطان، ابروهای خودرا از دست داده­اند می­باشد.

تاتو چشم هم میتواند راه حل مناسبی برای از بین بردن افتادگی پلک و پوشناندن جراحات، کشیدن خط چشم های دائمی برای بانوان باشد.

 نکات مهمی قبل از انجام تاتو باید بدانید

  • حتما از استریل بودن ابزار­تتو و رعایت اصول بهداشتی محیط ، پوشیدن دستکش ضدعفونی کننده توسط فردی که تتو را انجام میدهد، مطمئن شوید زیرا با رعایت نکردن این اصول ممکن است دچار عفونت و بیماری هایی که امکان انتقال آنها ازاین طریق امکان دارد، بشوید.
به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها