مطالب آموزشی میکروتهران

دستگاه تاتو بدن حرفه ای

دستگاه تاتو بدن حرفه ای

دستگاه تاتو بدن حرفه ای با ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد خود می‌تواند بهترین و مهم‌ترین ابزار برای ایجاد یک تاتوی خوب باشد. افراد اگر مبتدی هم باشند، با استفاده از یک دستگاه تاتو حرفه‌ای خواهند توانست بهترین آثار و طرح‌ها را خلق کنند. با تغییرات زیاد درزمینه تکنولوژی، سیستم‌های بسیار زیادی در این زمینه به وجود آمده است.

برخی از این سیستم‌ها با قابلیت‌های خاص خود انسان را شگفت‌زده می‌کنند. دراین‌بین بهتر است آگاهی شما به حدی بالا باشد تا با یک نگاه بتوانید بهترین دستگاه تاتو را شناسایی کرده و از آن استفاده کنید. مجموعه میکروتهران در این مقاله قصد دارد تا به معرفی بهترین دستگاه‌های تاتو بپردازد و نکات موردتوجه آن‌ها را به اطلاع مخاطبان عزیز برساند.

دستگاه تتو بدن حرفه‌ای
دستگاه تتو بدن حرفه‌ای

استفاده از دستگاه تاتو حرفه‌ای

همان‌طور که می‌دانید پوست و نوع آن در هر یک از مشتری‌ها و مراجعه‌کنندگان متفاوت است. با این حساب، بهتر است به فکر تهیه دستگاهی باشید که در هر پوستی عملکرد مطلوب را ارائه می‌دهد. دستگاه‌های تاتو در دو نوع متفاوت وجود دارند. نوع کوئل یا سیم‌پیچ و نوع دوار آن رایج‌ترین دستگاه تاتو بدن حرفه ای است.

در نوع سیم‌پیچ، تکان‌ها و لرزش‌های زیادی وجود دارد؛ درحالی‌که نوع دوار و چرخشی بدون هرگونه ارتعاش بوده و همچنین وزن سبکی دارد. البته بهتر است بدانید که این مدل هزینه بالایی هم به خود اختصاص می‌دهد. بهترین برندهای دستگاه تاتو حرفه‌ای شامل برند Cheyenne، DragonHawk و Machinist است که طرفداران بسیار زیادی دارد.

برخی از افراد به دلیل قیمت پایین برخی از دستگاه‌های خال‌کوبی به سراغ آن‌ها می‌روند. این افراد باید دقت داشته باشند که پرداخت هزینه پایین برای یک دستگاه مهم، ممکن است آینده شغلی آن‌ها را به خطر اندازد. به‌عنوان‌مثال، این دستگاه‌ها جوهر بسیار ضعیفی دارند. علاوه بر این، وزن بالا و لرزش‌های پی‌درپی نیز از معایب دستگاه‌های ارزان‌قیمت است.

انتخاب دستگاه‌های تاتو حرفه‌ای

برترین دستگاه‌های تاتو بدن

در ادامه مطلب قصد داریم تا چند نمونه از بهترین دستگاه‌های تاتو حرفه‌ای را به شما معرفی کنیم. برای آشنایی بیشتر با این دستگاه‌ها به ادامه مطلب توجه کنید.

  • دستگاه خال‌کوبی چرخشی DragonHawk

رتبه‌بندی بالای دستگاه باتوجه‌به عملکرد مطلوب آن سنجیده شده و با سوزن‌های کارتریچ متفاوتی سازگار است. به بیان ساده‌تر، شما می‌توانید ابزارهای جانبی آن را با پرداخت هزینه‌های معمول، جایگزین کنید. قلم این دستگاه از نوع چرخشی است که بدون تولید صدا و لرزش به کار خود ادامه می‌دهد. در زمانی که جلسه‌های تاتو زیاد و طولانی می‌شوند، می‌توان از قابلیت‌های این دستگاه استفاده کرد.

  • دستگاه تاتو Mast Archer

این دستگاه نیز، در دسته سیستم‌های چرخشی تاتو قرار دارد و بی‌سیم است. شارژ سریع و حفظ برق به مدت طولانی از مزایای این دستگاه است. علاوه بر اینکه این دستگاه، تاتوی عادی را انجام می‌دهد، از آن به‌عنوان آستر یا سایه زن نیز، استفاده می‌شود. سیستم پیشرفته موجود در این دستگاه باعث می‌شود تا در زمان انجام خال‌کوبی به‌صورت حرفه‌ای عمل کند. وجود صفحه‌نمایش ال سی دی در آن باعث می‌شود تا تاتوکار، زمان باقیمانده از کار را متوجه شود.

بهترین دستگاه تاتو حرفه ای

کلام آخر

دستگاه تاتو بدن حرفه ای موضوع موردبحث ما در این مقاله بود. دستگاه‌های تاتو انواع مختلف و زیادی دارند که کارایی برخی از آن‌ها مطلوب و برخی دیگر نیز نامناسب است. مراکز معتبر زیادی وجود دارند که درزمینه فروش محصولات مختلف تاتو فعالیت می‌کنند. یکی از این مراکز معتبر، مجموعه میکروتهران است که محصولات باکیفیت را با قیمت‌های مناسب به متقاضیان عزیز ارائه می‌دهد.

 

فروشگاه میکروتاتوشاپ، خرید آنلاین انواع رنگ و دستگاه تاتو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

شماره های تماس : ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته بندی ها