میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

دستگاه میکرونیدلینگ (درماپن) 2019

دستگاه میکرونیدلینگ درماپن

دستگاه میکرونیدلینگ (درماپن)

دستگاه میکرونیدلینگ درماپن با طراحی بسیار حرفه ای 

کارتریج کاملا بدون لرزش

سوزن مخصوص بسیار بسیار ظریفتر از مدل های قبلی تا 0.2 میلیمتر ضخامت (بدون درد)

سرعت 10.000 دور در دقیقه

جدیدترین متد جهت پاک سازی و جوان سازی پوست در کلینیک های زیبایی استفاده میشود این دستگاه ساخت کشور کره می باشد

میکرونیدلینگ موثرترین روش جوانسازی و ترمیم پوست , هزینه و قیمت میکرونیدلینگ , دستگاه میکرو نیدلینگ , خرید دستگاه میکرو نیدلینگ , قیمت دستگاه میکرو نیدلینگ : داشتن پوستی صاف و زیبا موجب اعتماد به نفس می شود . پیری فرآیندی گریز ناپذیر است و با بالا رفتن سن ، پوست دچار تغییر و تحولاتی می شود ، قطعا داشتن پوستی شل و افتاده اعتماد به نفس را کاهش می دهد ، ولی قرار نیست این تغییرات پوست را برای همیشه تحمل کرد .

میکرونیدلینگ یک روش غیرتهاجمی و معمولا با درد بسیار مختصر و قابل تحمل یکی از بهترین روش های شناخته شده در جهان برای جوانسازی ، درمان آسیب های پوستی و بازسازی بافت های آسیب دیده است . میکرونیدلینگ یک روش امن است و نیازی به مواد شیمیایی نیست . میکرونیدلینگ باید توسط پزشکان با تجربه انجام شود . میکرونیدلینگ تولید کلاژن را تحریک کرده وباعث جوان سازی پوست می شود .

بافت ، ساختار و ظاهر پوست از کلاژن و الاستین تشکیل شده است ، با بالا رفتن سن کلاژن ها و الاستین ها به دلیل عوامل محیطی و قرار گرفتن در معرض نور خورشید تجزیه شده و باعث خشکی ، نازکی و چین و چروک دار شدن پوست می شود . عمل میکرونیدلینک با تحریک کلاژن سازی تعداد کلاژن ها را افزایش داده و عمل ترمیم بافت پوست را انجام می دهد و ساختار و کارکرد پوست آسیب دیده ، تغییریافته می شود .در نتیجه چین و چروک آن را از بین برده و باعث ایجاد پوستی جوان ، صاف ، کشیده و زیبا خواهد شد و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد .

دستگاه میکرونیدلینگ درماپن
دستگاه میکرونیدلینگ درماپن

عملکرد روش میکرونیدلینگ بدین صورت است که وقتی غلتک دارای سوزن بر سطح پوست حرکت داده می شود سوزن های ریز بر حسب عمق و سرعتی که توسط پزشک تعیین شده است به صورت همزمان به لایه ی دوم پوست یا درم وارد می شوند. (پزشک عمق و سرعت سوزن را بر حسب نوع پوست و چگونگی هدف مشخص می کند.) با حرکت سوزن ها زخم های کنترل شده ای روی پوست ایجاد می شود ، سپس سیستم ایمنی بدن فعال شده و تولید کلاژین و الاستین بالا می رود و باعث زخیم تر شدن لایه زاینده پوست شده و چروک های پوست بهبود می یابد و پوست شفاف صاف می شود .در واقع می توان گفت کلاژین و الاستین همان رشته های پروتئینی هستند که باعث استحکام پوست شده و خاصیت ارتجاعی آن را حفظ می کنند .

از طریق فرآیند کلاژن سازی بافت و سفتی پوست بهتر شده ، منافذ ایجاد شده و علائم کشش کاهش می یابد . میکرونیدلینگ باعث بهبود بافت و رنگ پوست ، درمان ظواهر پیری ، جای زخم، علائم کشیدگی و رنگدانه های پوست و جای آکنه و آفتاب‌سوختگی به کار برده می‌شو

میکرونیدلینگ می‌تواند تقریباً در همه قسمت‌های بدن به کار برده شود و غالباً در مناطق زیر از بدن انجام می‌شود:

  • صورت
  • گردن
  • قفسه سینه
  • دست‌ها

نحوه انجام درمان میکروندلینگ

برای اینکه بیمار احساس راحتی داشته باشد و هیچ گونه دردی را حس نکند ، حدود ۲۰ دقیقه قبل از شروع میکرونیدلینگ ناحیه تحت درمان بی حس می شود . و سپس اولین درمان تزریقی موضعی (شامل هیالورانیک اسید برای افزایش آبرسانی به پوست و فیتوبوست برای درمان هایپرپیگمنتیشن) انجام می‌شود. بعد از تزریق ، برای افزایش نفوذ مواد تزریق شده بر روی محل تحت درمان از میکرورولر که یک ابزار دستی مشابه یک قلم با سوزن‌های ریز است ، استفاده می شود .

سپس با استفاده از یک دستگاه که شبیه منگنه زن بوده و شامل یک غلتک است و سر غلتک سوزن های ریزی دارد . این سوزن ها به صورت کنترل شده و با دقت در پوست نفوذ می کنند و کانال های عمیق و بسیار ریزی در درم پوست ایجاد می کنند . و متناسب با عمق نفوذ سوزن ها احساس مورمور شدن یا سوراخ شدن پوست ایجاد می‌شود . بعد از ایجاد میکروکانال ها تزریق بعدی شروع می شود . درمان‌های پوستی مکمل مانند سرم های آنتی‌اکسیدان یا فاکتورهای رشد ممکن است متناسب با شرایط پوستی فرد به کار برده شود.

بهتر است میکرونیدل ها به صورت عمودی به پوست نفوذ کنند چرا که نفوذ عمودی میکرونیدل ها باعث ایجاد یک مسیری می شود که سرم های تقویتی و درمان های ضد پیری عمیق تر نفوذ کرده و بهتر جذب پوست شوند .

سوزن میکرونیدلینگ و قیمت آن

یکی از مواردی که ممکن است در مورد استفاده از روش میکرونیدلینگ برای برخی افراد محدودیت ایجاد نماید جنس سوزن های این دستگاه می باشد که معمولا این سوزن ها با ترکیب فولاد ضد زنگ و تیتانیوم ساخته می شوند و ممکن است برخی افراد به این نوع فلزات حساسیت داشته باشند و استفاده از میکرونیدلینگ به دلیل جنس سوزن ها در آنها خارش طولانی مدت و کهیر ایجاد می نماید.

سوزن میکرونیدلینگ در هر بیماری با توجه به وضعیت وی و تنظیمات انجام شده عمق متفاوتی از زخم را روی پوست ایجاد خواهد کرد و سرعت و تعداد سوراخ های ایجاد شده در پوست در دستگاه قابل تنظیم می باشد ، در نقاط حساس پوست که دارای پوستی نازک و ظریف می باشد حداقل عمق نفوذ سوزن ها انتخاب می شود تا پوست درآن ناحیه دچار کبودی نگردد.

هر چه عمق نفوذ سوزن ها در پوست بیشتر باشد در درمان موثرتر خواهد بود و انتخاب اندازه سوزن بر اساس ناحیه تحت درمان متفاوت می باشد اما در اغلب اوقات متخصص سایز های متوسط سوزن را جهت میکرونیدلینگ انتخاب می نماید.

در بازار مارک های مختلفی از سوزن های یک بار مصرف میکرونیدلینگ وجود دارد که همگی از جنس فولاد ضد زنگ می باشند و در سایز های مختلفی تهیه می شوند ، معمولا هزینه سوزن های به کار رفته در درمان بیمار با روش میکرونیدلینگ کلا با هزینه درمان محاسبه می گردد و کمتر مراکزی هزینه سوزن ها را به طور جداگانه از بیمار اخذ می نمایند.

در درمان خانگی و استفاده از میکرونیدلینگ خانگی تهیه سوزن با خود فرد می باشد و سوزن های دستگاه به علت یک بار مصرف بودن اگر تعویض نگردد باید حتما استریل شده و در محیطی استریل نگهداری گردد، هزینه سوزن های میکرونیدلینگ با توجه به جنس آنها و مارک آنها تعیین میگردد و انواع مختلفی از آنها و با قیمت های متفاوتی در بازار وجود دارد.

دستگاه میکرونیدلینگ درماپن
دستگاه میکرونیدلینگ درماپن

انواع کوکتل های میکرونیدلینگ

یک محلول مزوتراپی برای احیای پوست و حذف چروک های سطحی. درماهیل HSR یک تیمار مزوتراپی قدرتمند با استفاده از پپتیدهای مقلد زیستی می باشد. همچنین، این کوکتل مزوتراپی شامل هیالورونیک اسید خالص برای مرطوب سازی پوست و بستن منافذ است. مزوتراپی برای جوان سازی صورت و گردن، جوان‌سازی دست، حذف چروک، علامت های کشیدگی پوست و سلولیت عالی عمل می کند.

1- کوکتل درماهیل

درماهیل یک نام تجاری برای محصولات بهداشتی و آرایشی دارای کیفیت بالا است که حاوی جدیدترین فاکتورهای رشد و پپتیدهای مقلد زیستی شرکت کارژن می باشد. محصولات درماهیل برای مراقبت های ضد- پیری، ضد- رنگدانه سازی، ضد- ریزش مو، ضد التهاب و سایر مشکلات پوستی در سطح حرفه ای و خانگی ارائه می شوند.

درماهیل یک برند پیشرو در زمینه مراقبت از پوست است که مبتنی بر بیش از یک دهه تلاش در حوزه علم بیوتکنولوژی و تحقیقات نوآورانه مداوم می باشد. در درماهیل این باور وجود دارد که همه سزاوار داشتن یک پوست طبیعی و شفاف هستند و به همین دلیل است که ما خود را وقف کشف و فرمولاسیون مولکولهایی کرده ایم که می توانند بازسازی سلولی را تحریک کنند. در ابتدا این مولکولها توسط دانشمندان پوست شناسایی و تست شده اند و در عرض چند روز تغییرات چشمگیری را نشان داده اند که عبارتند‌ از: کاهش خطوط ریز، تقلیل لکه های پیری و بی رنگی، بهبود ساختار و الاستیسیته پوست.

کاربرد کوکتل درماهیل

پیگمنتاسیون اپیدرمی ناشی از نور خورشید.

مقابله با لکه های پیری در پوست.

اثرات قابل ملاحظه در کاهش و پیشگیری از هیپرپیگمنتاسیون از طریق کاهش سنتز ملانین.

۱۰ ppm از هر پپتید مقلد زیستی به ازای هر ویال

2- کوکتل فرو آرما

3- کوکتل لوسیون کانادا

دستگاه میکرونیدلینگ با کیفیت عالی و قیمت مناسب جهت کارهای پوستی قابل استفاده در کلینک های زیبایی و ارایشگاه ها

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها