مطالب آموزشی میکروتهران

دستگاه نانو بروز

دستگاه نانو بروز

 

برای آشنایی با دستگاه نانو بروز با ما همراه باشید. این دستگاه به وسیله ی مستر امیل ایلهام اغلو معرفی گردید. از جدیدترین دستگاه نانو بروز از جمله دستگاه های میکروپیگمنتیشن ابرو به حساب می آید که به وسیله ی قلم برقی تاتو یا به عبارتی هندپیس انجام میشود. نانو بروز از نظر ظرافت هیچ تفاوتی با میکروبلیدینگ فیروز ندارد اما محدودیت های آن به مراتب کمتر میباشد. نانو بروز برای پوست های چرب فوق العاده مناسب است. چرا که هاشوری که بر روی پوست چرب باقی می ماند و ظرافت روز اول را دارد، از آرزوهای اغلب پیگمنترهاست.

ظرافت در تاتو

نانو بروز مانند میکروبلیدینگ فیروز ظرافت دارد که تحول عظیمی در دنیای تاتو و میکروپیگمنتیشن ایجاد نمود. از آنجا که نانو ریمووال توسط سوزن نانو پاک میشود در نانوبروز نیز این عمل به وسیله ی سوزن نانو صورت میگیرد.

رنگ های نانو بروز

در نانو بروز از رنگ های فیکانتور استفاده میشود که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. معمولا غلظت رنگ های فیروز و فیکانتور با یکدیگر تفاوت دارند به طوری که فیکانتور نسبت به فیروز رقیق تر میباشد‌ و در داخل ظرف های ۱۰ میل روانه ی بازار میگردد. قابلیت خاص دستگاه نانو بروز را میتوان در استفاده ی آن از هر رنگ اورجینال و با کیفیت بازار دانست.

دستگاه نانو بروز

مشخصات نانو بروز

دستگاه نانو بروز معروف به سیمپلیسیتی آرتیست و مستر است که دارای آداپتور های جداگانه نیز میباشد. بر روی هندپیس یک دکمه سرعت و یک صفحه نمایش دیجیتال تعبیه شده است. این دستگاه توانسته تمامی گواهینامه های مورد نیاز از سازمان های مختلف را کسب نماید. دستگاه نانو بروز قابلیت نصب ۱۹ نوع کارتریج بر روی خود را دارد. این کارتریج ها از یک محفظه پشتیبانی از جنس سیلیکون برخوردار است که جزء بهترین دستگاه ها در زمینه ی پوست و زیبایی به شمار می آید.
نوع آرتیست دستگاه نانو بروز نیز تولید کره میباشد که از نظر ظاهری شباهت بسیاری با نوع مستر دارد. از این دستگاه برای افرادی که به تازگی وارد PMU شده اند به راحتی میتوان در میکرونیدلینگ استفاده کرد.

دستگاه نانو و نانوبروز

دستگاه نانو بروز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که قطعه لرزش گیر آن مخصوص این کارتریج میباشد. قابلیت های این استابیلایزر :
قابلیت کنترل و تنظیم سوزن در هر نقطه ای از ابرو
گام برداشتن طبق الگویی منظم و دقیق
مناسب ترین روش در کاشت رنگدانه در پوست مشکل دار
مناسب ترین روش در کاشت رنگدانه در پوست

سوزن نانو بروز

استابلایزرهایی که برای کنترل لرزش دست و سوزن نانو بروز استفاده میشود به کمک کارتریج ساخته شده اند.

برای خرید این محصول کلیک نمایید

فروشگاه میکروتاتوشاپ، خرید آنلاین انواع رنگ و دستگاه تاتو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

شماره های تماس : ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

insta
whatsapp

آخرین مقالات

دسته بندی ها