مطالب آموزشی میکروتهران

رنگ فیبروز

رنگ فیبروز

امروزه تاتو یکی از روش های زیبایی می باشد که بسیاری از افراد آن را انجام می دهند تاتو در حالات و قالب های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد مثلا می توان تاتو ابرو، تاتو روی بدن، تاتو خط لب و … انجام داد برای انجام تمام این تاتوها نیاز به رنگ مخصوص تاتو می باشد بهتر است بدانید رنگ هایی که برای تاتو استفاده می شود دارای انواع مختلفی می باشد که هر یک از آن ها دارای خواص و ویژگی های مخصوص به خود می باشند یکی از این رنگ ها که بسیار محبوب می باشد رنگ فیبروز می باشد که در ادامه توضیحاتی در رابطه با این نوع رنگ تاتو شرح خواهیم داد.

رنگ های فیبروز توسط چه برند و کشوری تولید می شوند ؟

رنگ های فیبروز ساخت کشور آلمان هستند ولی تحت برند شرکت فی (phi) که یک شرکت صربستانی است تولید می شوند .

(برانکو بابیک موسس و رئیس آکادمی و شرکت فی (phi) می باشد که ابداع کننده متدهای فیکانتور و فیبروز می باشد و از نام این متدها برای رنگها استفاده کرده است .)

بهترین رنگ تاتو و هاشور

بهترین رنگی که برای اکثر ابروها ازابروی مشکی تا قهوه ای پیشنهاد می شود رنگ تاتو قهوه ای سوخته بدون قرمزی است که بر روی هر رنگ ابرویی، خود را نزدیک به آن نشان خواهد داد و نیز با هر رنگی که بر روی ابروها بعد از تاتو گذاشته می شود هماهنگ خواهد بود.

رنگ تاتو رژ و خط لب

رنگ تاتو رژ لب و خط لب دارای تنوع رنگی زیادی بوده و در نتیجه با ترکیب رنگها ، محدودیتی در انتخاب رنگ تاتو رژ لب و خط لب وجود ندارد.و شما می توانید از رنگ های خیلی ملایم و طبیعی تا رنگ های خاص و پر رنگ را انتخاب کنید. اگر از روش تاتو میکروپیگمنتیشن استفاده کنید می توانید در صورت خسته شدن از رنگ یا مدل تاتو لب، مدل و رنگ تاتو لب رو بعد از مدتی تغییر دهید.

رنگ های فیبروز توسط چه برند و کشوری تولید می شوند ؟

برای خرید انواع رنگ تاتو با شماره های ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴ تماس حاصل فرمایید.

انواع رنگ فیبروز

 رنگهای فیبروز دو دسته می باشد : رنگ های سوبر و رنگ های سوپ.
رنگ های سوپر رنگ های قوی تر نسبت به رنگهای سوپ می باشد، این رنگ ها قابلیت استفاده بر روی تمام پوست های ایرانی را دارد و می توان از آن ها به صورت تک استفاده کرد با قدرت بالا گیرایی بالا و ریزش رنگ پایین ، این رنگها شامل سه مدل رنگ قهوه ای شماره ۱ شماره ۲ و شماره ۳ می باشد به ترتیب روشن متوسط و تیره هستند.

برای خرید این محصول کلیک نمایید.

شماره های تماس : ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

insta
whatsapp

آخرین مقالات

دسته بندی ها