میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

رنگ ورد فیمس world famous

رنگ تاتو ورد فیمس

رنگ تاتو ورد فیمس world famous یکی از برترین رنگهای آمریکایی پایه آب می باشد که بصورت اورجینال توسط شرکت میکرو تهران وارد می گردد.

برای اطلاع از قیمت این رنگ تاتو اورجینال لطفا با شماره info@microtehran.com تماس حاصل فرمایید

مرکب ورد فیمس نتیجه 50 سال تجربه و کار در صنعت تاتو است که به ثمر نشست.
این محصول با انقلابی جدید برخی مسائل را برای تاتوکاران تغییر داد.
با ایجاد فرمولی اختصاصی که بر بهترین فرمول مرکب ها بهمراه مواد جامد, ویسکوزیته هر رنگ تاتو تاکید دارد.

رنگ تاتو ورد فیمس

رنگ ورد فیمس world famous

رنگ تاتو وردفیمس از بهترین و معتبرترین کمپانی تولید رنگ تاتو به سراسر جهان صادر شده و طرفداران خود را دارد. مرکب موجود در این محصول با پایه ی آب بوده و نیاز به ترکیب با محلول دیگری را ندارد و روی پوست جلوه ای آبرنگی و طبیعی دارد. رنگ تاتو ورد فیمس در بسته بندی ارگونومیک ارائه شده که استفاده از آن را بسیار آسان کرده است. بطری علاوه بر اینکه حالت کریستالی دارد و می توان رنگ محصول را از روی آن دید، قابلیت فشرده شدن نیز دارد و به راحتی در دست قرار می گیرد، درپوش پیچی آن این امکان را به شما می دهد که از این محصول به دفعات استفاده کنید و نگران برخورد آن با هوا نباشید زیرا درپوش مانع ورود هوا به بطری می شود. رنگبندی متنوع ورد فیمس این امکان را به شما می دهد که از رنگ تاتو ورد فیمس هم برای تاتو بدن و ابرو استفاده کنید و هم به عنوان ریموور از بین بردن طرح تاتو استفاده می شود .

رنگ تاتو ورد فیمس از بهترین و معتبرترین کمپانی تولید رنگ تاتو به سراسر جهان صادر شده و طرفداران خود را دارد. مرکب موجود در این محصول با پایه آب بوده و نیاز به ترکیب با محلول دیگری را ندارد و روی پوست جلوه ای آبرنگی و طبیعی دارد. این محصول در بسته بندی ارگونومیک ارائه شده که استفاده از آن را بسیار آسان کرده است. بطری علاوه بر اینکه حالت کریستالی دارد و می توان رنگ محصول را از روی آن دید، قابلیت فشرده شدن نیز دارد و به راحتی در دست قرار می گیرد، درپوش پیچی رنگ ور فیمس این امکان را به شما می دهد که از این محصول به دفعات استفاده کنید و نگران برخورد آن با هوا نباشید زیرا درپوش مانع ورود هوا به بطری می شود. رنگبندی متنوعWorld Famous این امکان را به شما می دهد که از این محصول هم برای تاتو بدن و ابرو استفاده کنید و هم به عنوان ریموور و از بین برنده طرح تاتو. فروشگاه اینترنتی میکروتهران رنگ تاتو ورد فیمس را به تمام تاتو کاران حرفه ای پیشنهاد می کند، مرکب این محصول نتیجه 50 سال تجربه و کار در صنعت تتو است که با ایجاد فرمولی اختصاصی انقلابی در عرصه تاتو ایجاد کرده است و شما می توانید تمامی رنگ های برند ورد فیمس را با اعتماد بر اصالت کالا از میکروتهران خریداری نمایید.

رنگ تاتو ورد فیمس

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها