میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

روتاری درجه یک

روتاری درجه یک

روتاری درجه یک

دستگاه های تاتو دارای سه نوع دستگاه میکروبلیدینگ، دستگاه میکروپیگمنتیشن و دستگاه تاتو بدن هستند. به دستگاه میکروبلیدینگ، دستگاه تاتو ابرو نیز گفته می شود و بلیدینگ با استفاده از قلم های بلید انجام می شود. در دستگاه میکروپیگمنتیشن یا دستگاه تاتو صورت از کارتریج تی و پیچی استفاده می شود. برای تاتو بدن نیز از دستگاه کویل، دستگاه روتاری و دستگاه پن استفاده می شود. در گذشته از واژه “گان” برای دستگاه کویل استفاده میشد، اما بسیاری از تاتو آرتیست ها تاتو گان را نمی پسندند و ترجیح می دهند واژه دستگاه کویل را به کار ببرند. دستگاه کویل و دستگاه روتاری هم برای لاینینگ و هم شیدینگ مناسب هستند.

روتاری یک دستگاه درجه یک برای سایه کاری و طرح های سه بعدی می باشد که مزیت های آن نسبت به سایر دستگاه ها شامل سرعت بالاتر, صدا و لرزش بسیار کمتر است. ماشین های تاتوی کویلی و روتاری در دو روش متفاوت برای دستیابی به هدف یکسان وارد کردن رنگ به زیر سطح پوست بکار می روند. میله سوزن در ماشین تاتوی روتاری به برآمدگی بالای سیلندر موتور که برخلاف جهت عقربه های ساعت می چرخد متصل است و سوزن را به جلو و عقب بصورت خطی حرکت می دهد. با این حرکت سوزن ها وارد پوست شده و رنگ را به لایه میانی پوست تزریق می کند. در موتور روتاری نیروی یکنواختی به موتور وارد می شود که برخلاف عقربه های ساعت چرخیده و سوزن ها را به نرمی در پوست هل و بر می گرداند. بنابراین ماشین های روتاری روی بدن ملایم تر هستند و تاتوهای ایجاد شده با ماشین روتاری سریعتر و با کمترین زخم درمان می شود. ماشین های روتاری دارای قطعات کمتری و نیاز به نگهداری کمتری نسبت به ماشین های کویلی سنتی است
نکته: در صورتی که شما قبل تر دستگاه گان را خریداری نموده اید می توانید دستگاه روتاری درجه یک را به تنهایی و بدون قطعات همراه خریداری کرده و به قطعات گان متصل کنید. همچنین می توانید با خریداری ترانس دو گان همزمان از گان و روتاری استفاده کنید. (این دستگاه بدون آدابتور و پدال و کابل رابط کار نمی کند، در هنگام خرید توجه داشته باشید.)

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها