مطالب آموزشی میکروتهران

ست گری واش

ست گری واش

یکی از تاتوهایی که این روزها بین جوانان رواج پیدا کرده است، تاتوی سیاه و سفید و یا استفاده از ست گری واش (Grayvash) می باشد. سبک سیاه و سفید یا گری واش بیشتر زیر مجموعه سبک واقع بینانه است با این تفاوت که به جای استفاده از رنگ فقط از رنگ مشکی و خاکستری استفاده میشود.

این نوع از تاتو در ایران بسیار پر طرفدار است و حتی میتوان گفت سبک های دیگر در ایران جزو اقلیت محسوب میشوند.

تاتو ست گری واش ابراز یکی از انواع تاتو می باشد. سبک سیاه و سفید یا گری واش بیشتر زیر مجموعه سبک واقع بینانه است با این تفاوت که به جای استفاده از رنگ فقط از رنگ مشکی و خاکستری استفاده میشود یکی از متدهای تاتو است که برای همه آشنا نیست. حتی بسیاری از تاتوکارها هم با این متد آشنایی ندارند. علت هم مشکل بودن یادگیری و انجام این نوع تاتو است . متد براش شیدینگ احتیاج به یادگیری درست و انجام تمرین زیاد دارد. همچنین به دستگاهی فوق العاده قوی و پرسرعت احتیاج دارد .
این نوع تاتو جلوه ی برجسته ای دارد و تاتو کار را با آنچه تا کنون انجام می داده و روش معمول خودش در مرحله ای جدید قرار می دهد. وقتی این متد را بطور کامل یاد گرفتید و در آن استاد شدید، بقیه تاتوکارها احساس بدشانسی کرده و به شما حسودی خواهند کرد ! این اتفاقی است که تاکنون تجربه اش کرده ام، گاهی هم بعضی از تاتوکارها به نزد شما می آیند و از شما می خواهند به آنها نیز این متد را آموزش دهید.
این نوع از تاتو در ایران بسیار پر طرفدار است و میتوان گفت سبک های دیگر در ایران نسبت به ترکیب ست گری واش جزو اقلیت محسوب میشوند.

در صورت نیاز به مشاوره درخصوص خرید انواع ابزار و رنگ تاتو می توانید با متخصصین میکرو تهران در تماس باشید.

برای خرید انواع رنگ تتو کلیک نمایید.

فروشگاه میکروتاتوشاپ، خرید آنلاین انواع رنگ و دستگاه تاتو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

شماره های تماس : ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته بندی ها