مطالب آموزشی میکروتهران

عوارض تاتو برای زنان باردار چیست

عوارض تاتو برای زنان باردار

در دوران بارداری به دلیل یک سری تغییرات هورمونی و هم چنین برای رشد جنین، در چهره مادر تغییراتی رخ می دهد از جمله ریزش موی سر، ابرو و غیره. به همین دلیل در این دوران افراد اقدام به تاتو و هاشور ابرو با دستگاه تاتو می کنند که در حقیقت این کار عوارضی را در پی دارد. حال ما در این مطلب قصد داریم عوارض تاتو برای زنان باردار را برای شما شرح دهیم.

 

عوارض تاتو برای زنان باردار چیست

 

عفونت هایی به نام عفونت هپاتیت B و اچ.آی.وی وجود دارد که زنان باردار و شیردهی که تاتو می کنند به احتمال زیاد دچار این عفونت ها می شوند در ضمن زن بارداری که دچار این عفونت ها می شود باعث می شود این عفونت ها به جنین نیز انتقال یابد. البته باید گفت که با رعایت نکات بهداشتی می توان این عفونت ها را به حداقل رساند ولی نمی شود که کامل آن را از بین برد.

باید این موضوع را بدانید که رنگ کردن، هاشور کردن و… در دوران بارداری با توجه به اینکه این ها دارای مواد شیمیایی هستند برای جنین بسیار خطرناک می باشد. البته بهتر است بدانید که انجام این کارها بهتر است در ماه های اولیه بارداری انجام نگیرد و بعد از ماه های اول با رعایت یک سری نکات بهداشتی و ایمنی و … می توان انجام داد. در ضمن در صورتی که هاشور ابرو بخواهید ترمیم کنید باید بدانید که مانند هاشور کردن عوارض ذکر شده را در پی دارد زیرا در روند ترمیم نیز همان موادی که در هاشور استفاده می شود به بدن تزریق می شود. در دوران بارداری با توجه به اینکه سیستم ایمنی بدن مادر بسیار ضعیف می شود بنابراین انجام تاتوها و شکل گیری عفونت ها سبب می شود که بدن مادر با توجه به ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن توان مقابله با این عفونت ها را نداشته باشد و یک عفونت تبدیل به یک مسئله جدی شود.

برای خرید این محصول کلیک نمایید.

فروشگاه میکروتاتوشاپ، خرید آنلاین انواع رنگ و دستگاه تاتو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

شماره های تماس : ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

insta
whatsapp

آخرین مقالات

دسته بندی ها