مطالب آموزشی میکروتهران

معرفی رنگ تتو پرمابلند

رنگ تتو پرمابلند |رنگ تاتو

رنگ تتو پرمابلند یکی از رنگ‌های بسیار با کیفیت و مرغوب برای انجام عملیات تتو به شمار می‌رود. لذا توانسته جایگاه بسیار مناسب و قابل‌ قبولی را در میان مصرف‌ کنندگان این نوع از محصولات آرایشی به دست آورد. این دسته از محصولات، به‌ صورت کاملا ارگانیک، تهیه و تولید می‌شوند و منشأ گیاهی دارند.

یکی از خصوصیات و ویژگی‌های اصلی رنگ‌های تتو پرمابلند این است که مصرف‌ کنندگان با استفاده از این محصولات آرایشی، دچار آلرژی و یا بروز حساسیت در نواحی مختلف بدن و صورت خود نخواهند شد. لذا می‌توان گفت این رنگ ویژه تاتو، عوارض جانبی بسیار کمتری نسبت‌ به دیگر انواع این رنگ‌ها به دنبال دارد. بنابراین مصرف‌ کنندگان می‌توانند با خیال راحت از این رنگ برای انجام عملیات تاتو استفاده کنند.

ویژگی‌ها، مشخصات و رنگ‌های مختلف رنگ تتو پرمابلند

از ویژگی‌ها و مزایای اصلی این نوع از رنگ تاتو، تنوع رنگی بسیار بالا است. این رنگ‌ها در ست‌های مختلفی تهیه و تولید می‌شوند و هر یک کاربردهای مخصوص به خود را دارند. بنابراین در مواقع ویژه، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. ست‌های تشکیل‌ دهنده رنگ تتو پرمابلند عبارت‌اند از ست میکروپیگمنتیشن که به‌ طور ویژه برای ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ست لب و هم‌چنین ست خط چشم، از دیگر محصولات رنگی این برند به شمار می‌روند. از دیگر انواع ست‌های رنگ تاو پرمابلند می‌توان به ست اسکالپ سر اشاره کرد و یا ست اسکار بدن را نام برد. ست تیناز دیویس نیز از دیگر محصولات این برند و شرکت سازنده رنگ تاتوی آمریکایی به شمار می‌رود. هر کدام از این ست‌ها نیز خود دارای یک طیف وسیع رنگی هستند.

برای نمونه، ست میکروپیگمنتیشن ابرو، خود شامل رنگ‌های بسیار متنوعی است. از جمله رنگ‌های این ست پرطرف‌دار، می‌توان به دارکست براون قهوه‌ای تیره و سرد اشاره کرد. رنگ تتو پرمابلند اسپرسو قهوه‌ای سوخته و سرد نیز از دیگر محصولات رنگی در این ست به شمار می‌رود. از دیگر طیف رنگی که در این ست، وجود دارد می‌توان به رنگ تاتو اولیو براون اشاره کرد. فارست براون، پامکین قهوه‌ای روشن و گرم، چاکلت کیس، برونز، امبر، مالارد و… از دیگر رنگ‌های تاتوی این برند در این ست به شمار می‌روند.

هم‌چنین لازم است بدانید که در ست‌های دیگر محصول این برند تولید کننده، از قبیل ست لب نیز، رنگ‌های بسیار زیادی وجود دارد. این ست در حالت کلی، شامل رنگ‌هایی از قبیل بازوکا، که قرمز صورتی روشن است، ترس پینک که به نوعی صورتی چرک و یا تیره گفته می‌شود، اسکاندال که قرمز آلبالویی رنگ است، پاشن رد که نوعی قرمز بسیار پر رنگ محسوب می‌شود، است.

برای انجام تاتو برای چشم نیز می‌توانید از انواعی از رنگ‌های مشکی، آبی، سبز، قهوه‌ای و… برند سازنده پرمابلند استفاده کنید. با وجود این تنوع رنگی، شما می‌توانید بسته به نوع پوست و رنگ آن، رنگ مورد نظر خود را برای تاتو انتخاب کنید. درخشش بسیار مناسب و قابل‌ توجه، عدم تغییر دادن رنگ، ماندگاری و دوام بسیار بالا، غلظت بسیار مناسب و… از دیگر ویژگی‌های رنگ های محصولات برند پرمابلند به شمار می‌روند.

برای خرید انواع رنگ تاتو کلیک نمایید.

فروشگاه میکروتاتوشاپ، خرید آنلاین انواع رنگ و دستگاه تاتو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

شماره های تماس : ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

آخرین مقالات

دسته بندی ها