میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

همزن رنگ

همزن رنگ

برای انجام تاتو بر روی بدن و یا بر روی صورت ( مثل تاتو ابرو، تاتو خط لب و … ) از تجهیزات خاصی استفاده می شود مانند دستگاه تاتو، رنگ تاتو، همزن رنگ و … .

هر یک از این تجهیزاتی که ذکر داریم دارای انواع مختلفی هستند که شرح تمامی آن ها از حوصله این مقاله خارج می باشد ما در این مقاله قصد داریم همزن رنگ را مورد بررسی قرار دهیم با ما همراه باشید.

 

همزن رنگ ابزاری مناسب جهت ترکیب رنگ

 

همزن رنگ یکی از تجهیزات مهمی می باشد که در انجام تاتو از آن استفاده می کنند در صنعت رنگ سازی برای مخلوط کردن دو یا چند رنگ از این دستگاه استفاده می کنند. در صنعت رنگ سازی برای دستگاه همزنهای رنگ نام های دیگری در نظر گرفته شده است که معروف ترین آنها علاوه بر همزنهای رنگ، میکسر رنگ و مخلوط کن رنگ نام دارد. همزن رنگ به صورت کلی به سه دسته تقسیم می شوند. دسته اول آن دسته از همزن رنگ هایی هستند که رنگ دانه و رنگ پایه را میکس می کنند و پس از آن طی فرآیندی میکس رنگ بدست آمده را به ماده ای خمیری شکل تبدیل کرده و پس از آن ماده خمیری را داخل آسیاب ریخته تا خرد و پخش شوند. دسته دوم آن دسته از همزنهای رنگی هستند که تنها وظیفه آسیاب کردن رنگ دانه و رنگ پایه و همچنین میکس کردن آنها را دارند. تفاوت این همزنهای رنگ با نمونه قبلی این است که این همزنها تمامی این مراحل را به صورت همزمان انجام می دهد. دسته سوم آن دسته از همزنهای رنگ هستند که فقط خمیر آسیاب شده را با مواد دیگری در با رنگ میکس می کنند تا رنگ اصلی بدست آید.

برای خرید انواع دستگاه تاتو، رنگ تاتو و … می توانید به مجموعه میکروتهران مراجعه کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها