میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

وسایل تاتو بدن

وسایل تاتو بدن

انتخاب وسایل تاتو بدن عالی می تواند یک انتخاب پیچیده باشد، چه یک علاقه مند باشید، چه یک هنرمند مبتدی تاتو یا یک فرد با تجربه. لوازم تاتو زیادی وجود دارد که شما نیاز دارید، و هر کدام جنبه های خاص خود را دارند که باید قبل از انتخاب در نظر بگیرید. حتی بهترین هنرمندان برای نشان دادن مهارت های خود به لوازم تاتو با کیفیت نیاز دارند.

 

برای شروع خوب، لوازم تاتو شما باید همیشه شامل سوزن، لوله، نوک و دستگیره، جوهر، دستگاه، محصولات شابلون و منبع تغذیه باشد. وسایل تاتو مناسب می تواند شما را با خلق آثار زیبایی که مشتریان شما را خوشحال می کند، شروع کند.

 

نحوه انتخاب سوزن و کارتریج تاتو برای وسایل تاتو بدن

سوزن ها در پنج دسته اصلی هستند: گرد، تخت، مگنوم، توربو و سایه زن. آنها همچنین یکی از مهمترین وسایل تاتو هستند که کیفیت کاری را که تولید می کنید تعیین می کند. انواع خاصی از سوزن ها نیز وجود دارد، مانند سوزن باگپین، سوزن بافت دار و سوزن کارتریج.

 

هنگام انتخاب سوزن کارتریج برای لوازم تاتو خود، باید در نظر داشته باشید که برای چه چیزی از آنها استفاده خواهید کرد. بیشتر انواع سوزن ها در انواع آستر و سایه زن هستند و برخی برای انواع خاصی از خروجی بهتر هستند. به عنوان مثال، اگر به دنبال تخصص در کارهای برس مانند هستید، باید لوازم تاتو خود را با سوزن های تخت تهیه کنید.

 

همچنین باید به اندازه سوزن فکر کنید. اندازه های کوچکتر برای آستر بهتر است، در حالی که اندازه های بزرگتر به شما در سایه زدن کمک می کند. هنگامی که با نوع سوزنی مناسب ترکیب می‌شوید، می‌توانید طرح‌های باکیفیت را به طور کارآمد و با نتایج مناسب ایجاد کنید. برای ایمن بودن، باید سوزن های مختلفی را در لوازم تاتو خود داشته باشید.

 

چگونه لوله ها، نکات و دستگیره ها را برای وسایل تاتو بدن خود انتخاب کنید

اجازه دادن به دستگاه شما در حین کار خطری است که نباید بپذیرید. حتی هنرمندان تاتو با تمرین‌کرده‌ترین و ثابت‌ترین دست‌ها قطعاً از گیره‌ها سود می‌برند. گیره ها چه یکبار مصرف باشند و چه فلزی، جایگاه مشخصی در لوازم تاتو هنرمندان محترم دارند.

 

از سوی دیگر، لوله‌ها و نوک‌ها به هنرمندان تاتو کمک می‌کنند تا سوزن‌ها را با دقت در دستگاه خود وارد کنند. آنها همچنین اجازه تمیز کردن ایمن سوزن ها را می دهند و به آنها کمک می کنند تا به جریان جوهر مناسب برسند. هنگام خرید تیوپ ها و نکاتی برای لوازم تاتو خود، بسیار مهم است که مواردی را انتخاب کنید که به راحتی تمیز شوند تا به سوزن های شما آسیب نرسانند.

 

در حالی که لوله ها، نوک ها و دستگیره ها ممکن است برای لوازم تاتو شما ضروری به نظر نرسند، آنها نیز چیزی هستند که باید خریداری کنید. آنها کمک می کنند تا بقیه وسایل تاتو شما به شکل نوک بالایی باشند. وقتی از بقیه وسایل تاتو شما به خوبی مراقبت می شود، کیفیت خروجی خود را حفظ می کنید و مشتریان را راضی می کنید.

 

چگونه یک جوهر تاتو برای وسایل تاتو بدن خود انتخاب کنید

در حالی که برخی از هنرمندان تاتو ترجیح می دهند جوهر خود را بسازند، اما اکثر هنرمندان ترجیح می دهند یک مجموعه کامل برای لوازم تاتو خود بخرند. این به آنها کمک می کند تا سبک های متنوع تری داشته باشند که می توانند با رنگ هایی که دارند انجام دهند. همچنین به هنرمندان کمک می‌کند تا مشتریان بیشتری را برآورده کنند زیرا اگر تنوع جوهر خوبی در وسایل تاتو خود داشته باشند، می‌توانند درخواست‌های مختلفی را انجام دهند.

 

هنگام خرید جوهر برای لوازم تاتو خود، به یاد داشته باشید که آنها ممکن است سازگاری متفاوتی داشته باشند. یک لوله رنگی قدیمی ممکن است به اندازه یک لوله جدید پر جنب و جوش نباشد. همچنین ممکن است از رنگدانه های یک برند خاص بیشتر از آنچه دیگران توصیه می کنند راضی باشید. عاقلانه است که لوازم تاتو خود را با مجموعه ای متنوع تهیه کنید.

 

چگونه دستگاه های تاتو را برای وسایل تاتو خود انتخاب کنید

یکی از حیاتی ترین وسایل تاتو بدن که همیشه باید داشته باشید یک دستگاه تاتو خوب است. این در اصل قلم موی شما برای خلق آثار هنری زیبا است. همانطور که در بالا ذکر شد، مهارت های شما زمانی می تواند به بهترین شکل ظاهر شود که لوازم تاتو مناسب را داشته باشید. استفاده از دستگاه مناسب تاتو کمک زیادی به تولید کار با کیفیت می کند.

 

دستگاه های تاتو در دو نوع اصلی وجود دارند: کویل و چرخشی. هر دو دارای ویژگی های متمایزی هستند که باید قبل از اضافه کردن آنها به وسایل تاتو خود بدانید.

 

دستگاه کویل رایج ترین نوع است و دستگاهی است که هنگام استفاده وزوز می کند. این در سه نوع است: آستر، سایه زن، و بسته بندی رنگ. تنظیم و سفارشی سازی آن آسان است، زمان تکمیل سریع تری دارد و به دلیل وزن آن راحت تر کنترل می شود.

دستگاه روتاری از نوع دستگاه کلاسیک است. سبک وزن است، به راحتی قابل حمل است و باعث گرفتگی کمتر دست و انگشتان می شود. همچنین نسبت به دستگاه کویل کم صداتر است و نیازی به تعویض دستگاه برای آستر یا سایه زنی ندارد.

مهم ترین نکته ای که در مورد این وسایل تاتو باید به خاطر بسپارید این است که همیشه هنگام استفاده از آن احساس راحتی کنید. شما باید بتوانید بدون اینکه به خودتان فشار بیاورید آن را نگه دارید و حرکت دهید. برخی از هنرمندان تاتو برای جابجایی آسان تر، هر دو نوع را در لوازم تاتو خود انتخاب می کنند.

 

چگونه محصولات شابلون را برای وسایل تاتو  بدن خود انتخاب کنید

در حالی که شابلون‌ها و محصولات شابلون قبلاً در بین هنرمندان تاتو محبوبیت زیادی پیدا می‌کردند، امروزه به خصوص برای هنرمندان جدید محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. محصولات استنسیل به ایجاد تاتو سریعتر و دقیق تر کمک می کند. همچنین از اشتباهات احتمالی در حین تاتو با عمل به عنوان راهنمای جزئیات اساسی و تراز مناسب هر عنصر جلوگیری می کند.

 

استفاده از استنسیل به این معنا نیست که آزادی هنری را به خطر می اندازید. آنها بخش ارزشمندی از لوازم تاتو هر هنرمندی هستند و حتی حرفه ای ها از آنها استفاده می کنند. همه اینها به ترکیب استفاده اصلی آنها و مهارت های خلاقانه شما بستگی دارد تا به تاتو کمک کنید دقیقاً همانطور که مشتری می خواهد ظاهر شود.

 

مهمترین چیزی که باید در مورد افزودن محصولات شابلون به وسایل تاتو خود در نظر بگیرید این است که در مورد آن خجالت نکشید. آنها در میان لوازم تاتو شما جایگاهی دارند و حتی می توانند به مشتریان کمک کنند تا نسبت به تاتو مورد انتظار خود اطمینان بیشتری داشته باشند. حتی می توانید قبل از اعمال طرح روی مشتری، روی پوست تمرین تمرین کنید.

 

نحوه انتخاب منبع تغذیه برای وسایل تاتو

برای اینکه دستگاه تاتو شما به خوبی کار کند، باید به منبع تغذیه مناسب متصل شود. در حالی که یک دستگاه تاتو می تواند با منبع تغذیه خود کار کند، وصل کردن آن به منبع تغذیه به شما کمک می کند تا با سرعت ثابت تر و سریع تر تاتو کنید. اکثر هنرمندان امروزه منابع تغذیه را به عنوان لوازم مورد نیاز تاتو در نظر می گیرند. به این ترتیب، به یاد داشته باشید که همیشه آن را بخشی از وسایل تاتو خود قرار دهید.

 

وقتی صحبت از منابع تغذیه به میان می آید، گزینه های شما شامل منابع تغذیه دیجیتال، منابع تغذیه آنالوگ و منابع تغذیه بی سیم است. لوازم جانبی از سیم گیره، سیم RCA و سوئیچ پا متفاوت است. اکثر لوازم جانبی به نوع واحدی که دارید بستگی دارد، بنابراین قبل از خرید لوازم تاتو خود، ابتدا از فروشنده سوال کنید.

 

قبل از انتخاب واحد و لوازم جانبی برای وسایل تاتو خود، عوامل حیاتی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. این شامل:

 

  • نوع منبع تغذیه ای که می خواهید خریداری کنید
  • توصیه های ولتاژ دستگاه شما
  • چند دستگاه می توانید به واحد وصل کنید
  • اندازه، وزن و قابلیت حمل دستگاه و لوازم جانبی
  • بودجه ی تو

 

4.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها