مطالب آموزشی میکروتهران

کیت دو گان مگنتی

کیت دو گان مگنتی

کیت دو گان مگنتی: دستگاه گان یک دستگاه مگنتی برای تاتو طرح های کوچک و بزرگ بدن هنگامی که طرح زمان زیادی میبرد و یا به قدرت و دقت بالا احتیاج دارد استفاده می شود.

دستگاه دو گان شاملپک کامل 2 عدد دستگاه گان مگنتی ، ترانس دیجیتال دو خروجی ,سوزن و سرپلاک، پوست مصنوعی، رنگ تاتو، کاغذ استنسیل، مواد برگردان اسپری چاپ، بلوسواپ، طرح، تشتک، گریپ و الکتروم , کابل های دستگاه

دستگاههای تاتو دستگاههای ساده ای هستند که براي ايجاد يک تاتو استفاده میشود 
گاهي اوقات به عنوان يک تفنگ يا يک دسته آهني مي باشد. ماشين های تاتو اين امکان را براي تاتو کارها فراهم ميکند تا رنگدانه ها را به لايه هاي زيرين سطح پوست منتقل و طرح مورد نظر را ايجاد کند.

کیت دو گان مگنتی

مدل هاي بسياري از دستگاه هاي تاتو را مي توان به راحتي مورد استفاده قرار داد. دستگاه هاي تاتو امروزي فراتر از از لوله ساده و سوزن معمولي بوده که در گذشته مورد استفاده قرار ميگيرد .
نحوه کار دستگاه های تاتو جدید به این شکل است که با استفاده از يک سري سيم پيچ های الکترومغناطيسي که براي کمک به حرکت ميله سوزن و بالا و پايين شدن بر روي سطح پوست می باشد. همانطور که ميله سوزن به سطح زيرين پوست وارد مي شود، جوهر به داخل پوست تزريق مي شود.
کیت دو گان مگنتی: دستگاههای تاتو جديد امکان تنظيم سرعت سوزن و همچنين کنترل مقدار جوهر را دارد در نتيجه تاتو کار مي تواند بيشتر توجه خود را طرح تاتو مورد نظر اختصاص دهد. در حالي که تاتو کاران حرفه اي در اغلب موارد استفاده از دستگاه تاتو حرفه ای استفاده ميکنند دستگاه هاي تاتو ساده با مدل هاي مختلف وجود دارد که در منزل مورد استفاده قرار مي گيرد.توصیه ما به شما عزیزان این است که در يک طراحي پيچيده براي تاتو از يک تاتو کار حرفه اي با دستگاه تاتو حرفه اي استفاده شود

در صورت نیاز به مشاوره درخصوص خرید انواع ابزار و رنگ تاتو می توانید با متخصصین میکرو تهران در تماس باشید.

برای خرید کیت دو گان مگنتی کلیک نمایید.

فروشگاه میکروتاتوشاپ، خرید آنلاین انواع رنگ و دستگاه تاتو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

شماره های تماس : ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته بندی ها