میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

رنگ تاتو چطور ساخته می شود؟

رنگ های تاتو

تاتو بدن یکی از کارهایی می باشد که بسیاری از افراد مخصوصا جوانان به آن علاقه مند هستند اگر بخواهیم یک تعریف کلی از تاتو برای شما ارائه دهیم باید بگوییم که تاتو اشکال و طرح هایی هستند که بر روی بدن و چهره کشیده می شود که رنگ آن ها دائمی بوده و تنها با ریموور پاک می شود این تاتو می تواند شامل تاتو ابرو، تاتو خط چشم، تاتو طرح روی بدن و … باشد که برای زیباتر شدن این نوع طرح ها می توان از رنگ های تتو را به صورت ترکیبی نیز استفاده کرد البته اکثر تاتو ها تک رنگ می باشد ولی امروزه رنگ های ترکیبی از محبوبیت بی شماری برخوردار است حال ما می خواهیم بدانیم که رنگ تاتو چطور ساخته می شود؟ با ما همراه باید تا این سوال را به وضوح پاسخ دهیم.

رنگ تاتو جوهر های حرفه ای می باشند که به صورت دائمی ساخته شده اند و پاک کردن آن ها بسیار زمان بر و هزینه بر می باشد
با استفاده از رنگ های تتو می توان طرح های دلخواهی بر روی پوست انجام داد.

رنگ تاتو چطور ساخته می شود؟

ساخت رنگ تاتو دارای مراحلی می باشد که به شرح زیر است:

1- در ساخت رنگ تاتو  برای دستگاه تاتو  یکی از عتاصری که بسیار کاربرد دارد اکسید آهن می باشد که از آن برای ساخت رنگ قهوه ای استفاده می شود.

2- برای ساخت رنگ تتو زرد از موادی به اسم سولفید کادیوم استفاده می شود.

3- برای ساخت رنگ تاتو سبز می توان از کسید جیوه یا کروم  استفاده کرد.

4- برای ساخت رنگ تاتو آبی روشن از موادی به اسم آلومینات کبالت استفاده می شود.

5- برای ساخت رنگ تتو قرمز از رنگ های گیاهی یا جیوه استفاده می شود.

6- برای ساخت رنگ تاتو آبی تیره و سیاه می توان از موادی به نام کربن و دوده استفاده کرد.

همین خاطر فاقد کیفیت لازم بوده و در نتیجه می تواند عارضه های پوستی جدی برای افراد مصرف کننده به وجود آورد، در اصل در انجام عمل تاتو باید به وسیله پیگمنتر رنگ در لایه اپیدرم تزریق شود، به این شکل در آنجا جا مانده و دائمی می شود، پوست شما به تزریق واکنش نشان داده و رنگ در آن پخش شده و همیشگی می شود، اگرچه خود عمل تاتو چندان پیچیده نیست ولی در صورت مصرف رنگ های بی کیفیت و غیر استاندارد در این زمینه شخص ممکن است مبتلا به مواردی از جمله تداخل دارویی، حساسیت، عفونت پوستی و… شود، تولید کنندگان بسیاری برای کمتر شدن هزینه های تولید از آزمایشات ارزیابی دست کشیده و رنگ تاتو را با فلزاتی از قبیل سرب و… ترکیب می کنند، از آنجائیکه به مرور زمان امکان کشیده شدن رنگ تاتو به سمت غدد لنفاوی وجو دارد، استفاده از رنگ هایی که حاوی مواد سنگینی از قبیل سرب هستند می تواند برای بدن مضر بوده آن را وادار به واکنش های شدیدی نمایند، بنابراین انتخاب رنگ با کیفیت و مرغوب را جدی بگیرید.

آیا ساخت رنگ تاتو در خانه امکان پذیر است؟

بله… برای ساخت رنگ تاتو در خانه ابزار و روش های مختلفی وجود دارد که اگر طبق آن ها عمل کنید به راحتی می توانید رنگ تاتو موردنظر خود را بسازید.

رنگ تاتویی که در خانه ساخته می شود می تواند به خوبی رنگ تاتو آماده باشد؟

پاسخ دقیق به این سوال، ملزم آگاهی از میزان مهارت شما در ساخت رنگ تاتو می باشد در صورتی که مهارت لازم برای ساخت رنگ تاتو را داشته باشید می توان گفت که همچون رنگ های تاتو دیگر به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

قیمت های رنگ های تتو متفاوت است؟

بله. با توجه به میزان و نوع رنگ تاتو قیمت ها متغیر می باشد.

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها