میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

خرید اینترنتی رنگ تاتو

خرید اینترنتی رنگ تاتو

خرید اینترنتی رنگ تاتو در ایران خیلی بیشتر از قبل شده به گفته تاتو آرتیست ها و فروشندگان رنگ تاتو، بیش از 85 درصد از پروژه و فروش‌شان از طریق اینترنت است. با ما همراه باشید تا در ادامه بیشتر به بررسی خرید اینترنتی رنگ تاتو بپردازیم.

خرید اینترنتی رنگ تاتو ایمن

در این عصر مدرن، به راحتی می توان تصور کرد که تمام رنگهای خالکوبی ایمن هستند، اما فرض کردن به این معنی است که فقط خرید رنگ از عمده فروشان معتبر تضمین کننده کیفیت است.

بله، تولیدکنندگان بیش از هر زمان دیگری رنگهای خالکوبی استریل را تولید می کنند و حتی بسیاری از آنها از مواد گیاهی محبوب، غیر سمی و ارگانیک ساخته شده اند. البته این بدان معنا نیست که تمام رنگ های تاتو ارگانیک هستند. رتگهای تقلبی نیز در بازار وجود دارد و همچنین رنگ های خالکوبی ساخته شده در کشورهای خارجی مانند چین که استانداردهای تولید پایین تری نسبت به ایالات متحده، ژاپن و بیشتر اروپا دارند. شما باید رنگ خالکوبی خود را از یک عمده فروش معتبر مانند میکروتهران خریداری کنید تا اطمینان حاصل کنید که محصولات با کیفیت دریافت می کنید. در غیر این صورت، ممکن است رنگ حاوی مواد مضری داشته باشید.

قیمت رنگ تاتو ابرو

خرید اینترنتی رنگ تاتو
خرید اینترنتی رنگ تاتو

چه ترکیبات رنگ تاتو بد هستند؟

خرید رنگ  تاتو نه تنها از عمده فروشان معتبر مهم است، بلکه خرید از برندهای معتبر  مانند  Alla Prima ،Eternal Ink ،Intenze ،Formula 51 Ink و دیگر محصولات پیشرو نیز مهم است. معروف ترین تولید کنندگان رنگ به دلایلی در صنعت تاتو پیشرو هستند. آنها در حال تولید رنگهای تاتو هستند که فاقد موادی هستند که ممکن است به مشتریان تاتو شما آسیب برسانند. حتی موادی که مستقیماً از زمین بیرون کشیده شده اند و منطقاً ارگانیک به نظر می رسند و بنابراین بی خطر هستند، می توانند مانند برخی از فلزات سنگین مضر باشند، بنابراین خرید مارک های رنگ تاتو بسیار مهم است. به این ترتیب وقتی رنگ خالکوبی ارگانیک را خریداری می کنید، بدون هیچ شکی متوجه خواهید شد که این رنگ فقط حاوی مواد کاملا طبیعی ایمن است.

 آیا این مهم است که رنگ تاتو در کجا تولید می شود؟

دلیل خوبی وجود دارد که چرا 11 مورد از 14 برند برتر رنگ تاتو در ایالات متحده ساخته شده اند. اگرچه ایالات متحده هنوز مقررات FDA را به طور خاص برای رنگ های خالکوبی وضع نکرده است.

تولیدکنندگان پیشرو رنگ خالکوبی در ایالات متحده به دلیل استانداردهای سختگیرانه خود شناخته شده هستند. اینتنز، تولید کننده رنگ خالکوبی شماره 1 در ایالات متحده و در سطح جهان، اولین کسی بود که رنگ تاتو استریل را ایجاد کرد، اما اکنون ده برند برتر رنگ ایالات متحده که ما در ادامه نقل می کنیم، رنگ استریل نیز تولید می کنند. بسیاری از آنها رنگ تاتو خود را برای سال ها، اگر نه دهه ها، استریل می کنند. علاوه بر این، تقریباً همه آنها از مواد گیاهی و ارگانیک در رنگ های خود استفاده می کنند و اکثر آنها با افتخار این واقعیت را که فاقد اکریلیک، پلاستیک PET و حلال هستند، ابراز می کنند.

دستگاه تاتو چیست؟

خرید اینترنتی رنگ تاتو
خرید اینترنتی رنگ تاتو

در مورد رنگ های تاتو دیگر، مانند Kuro Sumi و Sacred Color، آنها در کشورهایی مانند ژاپن و ایتالیا ساخته شده اند که استانداردهای تولید رنگ تاتو را به همان اندازه اگر نگوییم سختگیرانه تر، از استانداردهای تولید کنندگان برتر ایالات متحده دارند. تاتو یک سنت قدیمی در ژاپن بوده است که تولید رنگ تاتو با کیفیت باعث افتخار تولیدکنندگان رنگ مانند کورو سومی است که رنگ‌های بسیار روشن و ماندگار آنها دارای گواهی گیاهی، ارگانیک و استریل هستند. در ایتالیا، تولیدکنندگان رنگ تاتو مانند Panthera Ink و Sacred Color از استانداردهای بسیار سختگیرانه اعمال شده توسط وزارت بهداشت ایتالیا و ResAP 2008 پیروی می کنند، توافق نامه ای که توسط اکثر کشورهای اروپایی برای محافظت از مصرف کنندگان تاتو منعقد شده است.

تولیدکنندگان با وجدان رنگ تاتو در سرتاسر جهان همان استانداردها و مقررات دولتی را مانند ایالات متحده، ژاپن و ایتالیا اجرا می کنند، اما این بدان معنا نیست که هر مارک رنگ خالکوبی تولید شده در هر کشوری عاری از مواد سرطان زا و غیره است. اگر مطمئن نیستید که یک برند در کجا ساخته شده است، آن را جستجو کنید. یا می‌توانید زندگی خود را ساده کنید و فقط رنگ خالکوبی را ازمیکروتهران  خریداری کنید، با خیالی آسوده؛ که ما مارک‌هایی را که برای شما عرضه می‌کنیم بررسی کرده‌ایم. ما از شهرت خود و سلامت مشتریان خود محافظت میکنیم.

خرید رنگ تاتو ارگانیک (وگان)

این روزها، بسیاری از مصرف کنندگان تاتو به دنبال چیزی بیشتر از تاتو هایی هستند که با رنگ تاتو استریل و غیر سمی ایجاد شده اند. آنها همچنین از هنرمندان تاتو خود می خواهند که از رنگ های گیاهی و یا ارگانیک استفاده کنند.

قلم فیبروز ابرو

خرید اینترنتی رنگ تاتو
خرید اینترنتی رنگ تاتو

دقیقا چه چیزی رنگ تاتو را ارگانیک می کند؟

اولاً کاملاً باید از موادی تشکیل شده باشد که مستقیماً از طبیعت استخراج شده اند. وقتی رنگ به عنوان غیر سمی و ارگانیک معرفی می شود، می دانید که لازم نیست نگران باشید که رنگ تاتوی خریداری شده تان، حاوی فلزات سنگین یا هر عنصر فریبنده دیگری باشد که در واقع می تواند برای سلامت مشتریان تاتو شما خطرناک باشد.

قیمت خرید رنگ تاتو ایمن و با کیفیت بالا چقدر است؟

مشخصات رنگ تاتو وردفیمس

خرید اینترنتی رنگ تاتو
خرید اینترنتی رنگ تاتو

پیشنهاد میشود به صورت عمده خرید کنید تا از قیمت های تخفیف خورده ما برای متخصصان صنعت تاتو، که سفارش های بزرگتر می دهند استفاده کنید. ما پایین‌ترین قیمت‌ها را به هنرمندان تاتو و صاحبان فروشگاه در فروشگاه توزیع‌کننده خود ارائه می‌دهیم.

در همه فروشگاه‌های ما، می‌بینید که می‌توانید با خرید رنگ تاتو بیش از یک مورد خاص در یک زمان، در بسیاری از محصولات، از جمله خرید رنگ تاتو، صرفه‌جویی کنید.

زمانی که به  میکروتهران اعتماد دارید تا محصولات باکیفیتی را در اختیار شما قرار دهد، میکروتهران نه تنها انتظارات شما را برآورده می کند، بلکه فراتر از انتظارات شما هستند.

امیدواریم که این مقاله برایتان درمورد خرید اینترنتی رنگ تاتو مفید بوده باشد.

اگر قصد هر نوع از خرید اینترنتی رنگ تاتو را دارید، با کارشناسان ما در میکروتهران تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها