مطالب آموزشی میکروتهران

انواع دستگاه تاتو صورت

انواع دستگاه تاتو صورت

تاتو امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار است، به ویژه استفاده از تاتو به عنوان یک راه حل درمانی دائم برای زیباسازی ابرو، چشم‌ها و لب رواج بالایی دارد. با توجه به حساسیت این ناحیه از بدن انواع دستگاه تاتو (تتو) صورت در بازار موجود است و هرکدام دارای ویژگی‌های خاصی است که در این مقاله با نکات مربوط به آن آشنا می شویم.

معرفی انواع دستگاه تاتو صورت

دستگاه تاتو صورت انواع مختلفی دارد، برای کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند و تازه وارد هستند این سوال  مطرح است که کدام یک از انواع دستگاه تاتو صورت برای این کار مناسب است و زمان خرید این دستگاه به چه نکاتی باید توجه شود.

باید بدانید که تاتوی صورت با بدن متفاوت است و همین امر باعث می‌شود که نیاز به ابزار و تجهیزات خاصی برای انجام تتو در این قسمت وجود داشته باشد. رعایت بهداشت در تاتوی صورت مهمترین نکته در استفاده از این دستگاه‌ها است که با توجه به یک بار مصرف بودن کارتریج در دستگاه تاتو صورت این مسئله حل شده است و جای نگرانی وجود ندارد. در اصلاحات تخصصی تاتو، به دستگاهی که برای تاتو صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد، دستگاه میکروپیگمنتیشن می‌گویند.

انواع دستگاه تاتو صورت با توجه به نوع کارایی و عملکردی که دارند شامل موارد زیر است:

دستگاه‌ تاتو تبلت‌دار و بدون تبلت

در این دستگاه‌ها، قلم تتو با استفاده از یک سیم به صفحه مانیتور وصل می شود، همچنین دکمه‌های جداگانه‌ای روی این دستگاه وجود دارد که به کاربر اجازه انجام تنظیمات مختلف را می‌دهد. معمولا چنین دستگاه‌هایی برای جوانسازی پوست و انجام میکرونیدلینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در انواع دستگاه تاتو صورت بدون تبلت نیز قلم دستگاه به شکل مستقیم به آداپتور متصل می‌شود و با کمک دکمه‌ای که روی بدنه آن قرار گرفته است می توان سرعت کار دستگاه را با توجه به کیفیت مورد نظر تنظیم کرد.

 

انواع دستگاه تاتو صورت
انواع دستگاه تاتو صورت

دستگاه‌ تاتو پیچی و کارتریج

تمام دستگاه‌هایی که در زمینه تاتو صورت از نوع پیچی یا نوع کارتریجی هستند، فرق این دو مدل در نوع سوزن و شکل بسته شدن آن است. همانطور که از نامش پیدا است دستگاه های پیچی با پیچیده شدن قلم به وسیله پیچیده شدن به بدنه اصلی دستگاه متصل می‌شود اما در نمونه‌های کارتریجی لبه قلم به صورت چقتی باز و بسته می شود. هرکدام از این مدل‌ها دارای عملکرد و کارایی مناسبی هستند.

دستگاه تاتو صورت پیچی برای انجام کارهایی مثل خط چشم و هاشور مناسب است چرا که کاشت رنگ ظریف‌تری دارد اما دستگاه‌های تاتوی کارتریجی دارای کاشت رنگ قوی‌تری هستند و برای استفاده در انواع تاتو، میکروبلید و فیبروز ابرو استفاده می‌شوند. از نظر قیمتی نیز محصولات پیچی و کارتریج قیمت یکسانی دارند.

دستگاه‌های تاتو سوزن و سرپلاکی

از این دو دستگاه نیز در تاتو صورت استفاده می‌شود که از نظر ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند. در نمونه‌های قدیمی این محصولات سر و صدای زیاد دستگاه در زمان اشاره نقطه ضعف چنین دستگاه‌هایی محسوب می‌شد. با این حال نمونه‌های جدیدتر این دستگاه‌ها کیفیت نهایی تاتو را افزایش داده و عملکرد بهتر و موثرتری دارند. توصیه می‌شود که کاربران قبل از خرید چنین دستگاهی اطلاعات کلی خود را در مورد آنها افزایش دهند و انتخاب مناسب‌تری داشته باشند.

نمونه های مدرن و جدید دستگاه تاتو صورت از نوع سوزن و سر پلاکی در مقایسه با مدل های قدیمی سبک و بی صدا هستند که از نقاط قوت نمونه های جدید محسوب می شود. این دستگاه منحصرا برای تاتوی ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای تتو کردن بخش‌های دیگر صورت استفاده از آن توصیه نمی‌شود.

نکته مهم در انتخاب  این محصولات کارایی متفاوت آنها است و کاربر باید با توجه به شرایط موجود یک گزینه مناسب را انتخاب کند. در نظر داشتن بودجه مشخص برای خرید دستگاه تاتو صورت کمک می‌کند تا در زمینه انتخاب با مشکلات کمتری مواجه شوید.

برندهای مختلفی انواع دستگاه تاتو صورت را با استانداردهای متنوع تولید می‌کنند به همین دلیل نیز یکی از اصلی ترین علل تفاوت قیمت‌ها در بازار وجود همین برندهای مختلف است.

قیمت انواع دستگاه تاتو صورت
قیمت انواع دستگاه تاتو صورت

قیمت انواع دستگاه تاتو صورت

فاکتورهای مختلفی در قیمت دستگاه تاتو صورت تأثیرگذار هستند. نوع دستگاه، کیفیت و کارایی و فاکتورهای مهم دیگر در تغییر قیمت‌ها موثر هستند. مهمترین دلایل قیمت گذاری دستگاه تتو  صورت در بازار مواردی چون کیفیت، برند، ابعاد دستگاه، نوع، استانداردهای به کار رفته برای ساخت آن ها، محصولات فرعی موجود و قطعات یدکی آنها است.

از آنجایی که خرید دستگاه تاتو صورت یک بار انجام می‌گیرد توصیه می شود که در انتخاب محصولات نهایت دقت را داشته و یک گزینه با کیفیت را انتخاب کنید. انتخاب دستگاه‌های متفرقه ارزان می تواند برای شما خسارات بیشتری را به دنبال داشته باشد. بنابراین با یک بار هزینه کردن به اندازه می‌توانید از پیامدهای ناشی از استفاده از دستگاه‌های غیر استاندارد، برندهای ناشناخته و دستگاه‌های ضعیف خودداری کنید.

باید توجه داشت که خرید انواع دستگاه تاتو صورت بی کیفیت می‌تواند در کیفیت نهایی کار تتو تأثیرگذار باشد که این امر نارضایتی مشتریان را در پی دارد و در نهایت به ضرر کاربر تمام می‌شود.

فروشگاه لوازم تاتو

برندهای ناشناخته زیادی در بازار وجود دارد که در ظاهر هیچ تفاوتی با دستگاه های اصل ندارند، با این حال وسوسه خرید دستگاه تتو صورت می‌تواند پیامدهای زیان باری را برای کاربر به همراه داشته باشد. در فروشگاه معتبر میکروتاتوشاپ میتوانید انواع لوازم تاتو و دستگاه تاتو صورت و بدن را با لوازم جانبی و تجهیزات مورد نیاز خریداری کنید. همچنین می توانید در مورد انتخاب یک محصول با کیفیت و دارای کارایی مناسب و طول عمر مناسب با کارشناسان میکروتهران در ارتباط باشید.

 

برای خرید انواع دستگاه تاتو کلیک نمایید.

فروشگاه میکروتاتوشاپ، خرید آنلاین انواع رنگ و دستگاه تاتو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

شماره های تماس : ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

آخرین مقالات

دسته بندی ها