مطالب آموزشی میکروتهران

دستگاه میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

دستگاه میکرونیدلینگ: انجام نیدلینگ پوست برای کاهش نشانه های پیری و به واسطه متخصصین این امر انجام می شود، اما اگر فردی علاقه به انجام این روش در منزل داشته باشد دستگاه میلکرونیدلینگ به خوبی پاسخگوی اوست، همچنین این دستگاه در مقایسه با انواع دیگر کاملا مقرون به صرفه می باشد، این دستگاه سوزن های کوتاهی دارد که قادرند به خوبی خطوط باریک و منافذ پوست را با عملیات چربی سازی بهبود بخشند، اگر شما قصد استفاده از این دستگاه را دارید با مطالعه دقیق دستورالعمل ها و نظافت دستگاه می توانید به نتیجه ای مطلوب برسید.

 

دستگاه میکرونیدلینگ

 

به طور کلی دستگاه میلکرونیدلینگ شامل سه نوع خانگی به نام های درماپن، درما استمپ و درمارولر می باشد، اگرچه درمارولرها قیمت مناسب تری دارند ولی اغلب متخصصین استفاده از دو گزینه دیگر را به جهت درد کمتر و نفوذ عمودی آن در مناطقی مانند بینی، چشم ها و اطراف دهان پیشنهاد می کنند، در میکرونیدلینگ روش کار به این صورت است که امواج رادیویی در میان سوزن ها حرکت کرده و به پوست منتقل می شوند، به این ترتیب با تولید گرما در لایه زیرین پوست، کلاژن سازی انجام می گیرد.

 

انجام میکرونیدلینگ در منزل

 

1. از شستشوی صورت 6 الی 8 ساعت پس از میکرونیدلینگ خودداری کنید، قرمزی حاصل از میکرونیدلینگ را حساسیت یا خطری از جانب دستگاه تلقی نکنید، این بازخورد طبیعی پوست شما نسبت به کار دستگاه بوده و به سرعت با کمی استراحت دادن به پوست برطرف خواهد شد، استفاده از سرم ویتامین بعد از میکرونیدلینگ توصیه ایست که می تواند به روی افراد گوناگون تاثیرات مختلفی داشته باشد، تا 24 ساعت پس از کار با دستگاه از آرایش بپرهیزید و اگر قصد بیرون رفتن از منزل را دارید، ضد آفتاب بزنید.
2. ضد عفونی دستگاه حتما باید بعد از استعمال آن انجام شود، برای انجام اینکار دستگاه را به زیر آب ولرم گرفته و برای پاک کردن آلودگی های به جا مانده از پوست به روی آن، در ظرفی از الکل پاکسازی اش کنید.
3. توجه کنید که باید دستگاه میکرونیدلینگ را همیشه در جعبه مخصوصش نگهداری کنید، به این ترتیب سوزن های ظریف آن کاملا سالم خواهند ماند.
انواع دستگاه تاتو را می توانید از سایت میکرو تهران تهیه و خریداری کنید.

شماره های تماس : ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

insta
whatsapp

آخرین مقالات

دسته بندی ها

سوالی دارید؟