میکروتهران، میکروتهران عــرضه کننده انواع دستگاه تاتو، سوزن، رنگ تاتو وردفیمس، پرمابلند و…

قیمت رنگ تاتو ورد فیمس

رنگ تاتو ورد فیمس

رنگ تاتو ورد فیمس اصل

از آنجا که رنگ تاتو ورد فیمس (world famous tatto color) اورجینال آن از ماندگاری و کیفیت بالایی برخوردار بوده و راضی کننده نیاز مشتری است. متاسفانه محصولات مشابه رنگ وردفیمس نیز به صورت تقلبی در بازار عرضه میگردد که این موضوع نیازمند هوشیاری شما خریداران محترم میباشد. برای خرید رنگ وردفیمس 15 میل اصل با فروشگاه میکروتهران که واردکننده و نمایندگی رنگ تاتو ورد فیمس اورجینال می باشد ارتباط بگیرید همچنین برای اطلاع از قیمت های جدید رنگ تاتو وردفیمس سال 2024 – 1403 تماس بگیرید. 09127968827

رنگ تاتو ورد فیمس یکی از بهترین رنگ های تاتو می باشد که بسیاری از تاتوکاران از آن استفاده می کنند این نوع از رنگ تاتو دارای یک سری مزیت ها و ویژگی هایی می باشد که سبب شده است در بین عموم بسیار محبوب باشد یکی از مهم ترین ویژگی هایی که رنگ تاتو ورد دارند این است که مرکب موجود در آن ها با پایه آب می باشد و دیگر نیازی نیست که با محلول دیگری ترکیب شود بهتر است بدانید که جلوه این رنگ ها بر روی پوست بسیار طبیعی و آبرنگی می باشد.

پرفروش ترین رنگ تاتو ورد فیمس 

 • رنگ تاتو بدن ورد فیمس 
 • رنگ ابرو ورد فیمس 
 • رنگ تتو لب ورد فیمس 
 • رنگ تاتو مشکی وردفیمس 
 • رنگ تاتو ورد فیمس بروکلین
 • رنگ مشکی ورد فیمس
 • رنگ قهوه ای تیره و متوسط فیمس 
 • رنگ تاتو وردفیمس فیبروز

از آن جایی که امروزه درصد بالایی از افراد تاتو انجام می دهند انتخاب نوع رنگ تاتو و کیفیت آن برای افراد بسیار پراهمیت شده است بنابراین تاتوکاران باید رنگ های مناسب و با کیفیتی را برای کارهای خود انتخاب کنند یکی از رنگ هایی که به شدن توصیه می شود رنگ تاتو ورد فیمس می باشد در ادامه اطلاعات کاملی از این نوع رنگ را در اختیار شما قرار خواهیم داد با ما همراه باشید.

شماره تماس های میکروتهران

از رنگ ورد فیمس جهت میکروبلیدینگ ابرو برای صورت و بدن استفاده می گردد. اگر می خواهید به مشتریان خود جوهر تاتو با قابلیت و کیفیت بالا ارائه دهید، باید رنگ تاتو وردفیمس راپیشنهاد می کنیم . این رنگ ساخت آمریکا بوده نه تنها بالاترین کیفیت را برای مشتری ارائه می دهد، بلکه یک ثبات عالی را برای تاتو به جا می گذارد. رنگ World Famous وگان 100% هست و از هرگونه سموم و آزمایش حیوانی در هنگام تولید کاملاً اجتناب کرده است. این رنگ پیگمنت و رنگدانه ماندگاری روی پوست دارند و احتمال واکنش‌های آلرژیک بسیار کمتر در رنگ ورد فیمس وجود دارد.

تشخیص اصل بودن رنگ تاتو ورد فیمس

از راه های مشخص شدن رنگ ورد فیمس تقلبی لیبل مات آن می باشد که البته این روزها از طریق لیبل نیز نمی توان به درستی تشخیص داد ولی راه های دیگری چون درب ظرف رنگ فیمس ، اشعه و نور یو وی ، وزن و غلظت رنگ اگر با اصل آن کار کرده باشید از قبل برایتان به راحتی قابل تشخیص است از این رو می توانید از مراکز و فروشگاه های معتبری چون میکروتهران خریداری نمایید.

رنگ تاتو ورد فیمس

انواع رنگ تاتو ورد فیمس

از رنگ تاتو وردفیمس ، با درپوشی که دارد میتوان به دفعات از آن استفاده کرد و هرگز نگران برخورد مواد تشکیل دهنده ی آن با هوا نبود. درپوشی که برای آن تعبیه شده مانع نفوذ هوا و ارتباط هوا با رنگ تاتو وردفیمس میشود. ترکیب رنگ تاتو وردفیمس بی نظیر میباشد و کسانی که از آن به دفعات استفاده کردند این را تایید میکنند.اگر بخواهیم مشخصات رنگ تاتو وردفیمس اورجینال را نام ببریم باید به مواردی نظیر سرزنده و شادابی رنگ، کاشت سریعرنگ در زیر پوست، دوام و طول عمر بالا، نداشتن هیچ گونه عوارض جانبی و… اشاره کنیم. برای خرید رنگ تاتو وردفیمس به نکاتی مانند شناسنامه و مشخصات رنگ، ظاهر و شکل ظرف ، نوشته های برجسته ی روی ظروف رنگ، که در زیر برچسب رویی قرار گرفته است، توجه کنید تا با خریدی مطمئن از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان حاصل نمایید.

رنگ ناپاوالی ورد فیمس

رنگ قرمز تیره ( جگری- آلبالویی) فوق العاده با ماندگاری بالا برای تاتو صورت و بدن است. مخصوصا میتوان از این رنگ برای یک خط لب ماندگار استفاده کرد.رنگ وردفیمس: یکی از بهترین برندهای رنگ تاتودر دنیا میباشد.‌که در زمینه تنوع رنگ بسیدر عالی عمل کرده است. از جمله رنگ های پرفروش وردفیمس میتوان به بدلنز- ساحارا- ایندین اینک- تاپاوالی- مترعایکدر-پرنس آلبرت و… اشاره کرد.از این رنگ میتوان برای تاتو صورت و بدن استفاده کرد.

رنگ ورد فیمس بدلنز:

رنگ قهوه ای تیره با تناژ گرم است. یکی از پرفروش ترین رنگ های برند وردفیمس میباشد. این رنگ را میتوان به تنهایی نیز استفاده کرد یا در صورت لزوم با رنگ های دیگر ترکیب کرد. ماندگاری بالا و رنگ پذیری عالی از جمله خصوصیات این رنگ است. همچنین به دلیل تیرگی خوب میتوان از رنگ بدلنز برای میکروبلیدینگ استفاده کرد.

رنگ وردفیمس برای میکرو بلیدینگ

اصولا میکروبلیدینگ یک تکنیک است. در نتیجه میتوان از هر رنگ مرغوبی برای میکروبلیدینگ استفاده کرد. باید توجه داشته باشید در میکروبلیدینگ به دلیل اینکه از فشار دست استفاده میشود. در نتیجه بهتر است از رنگ های تیره وردفیمس برای میکروبلیدینگ استفاده کنید. مانند بدلنز-میشل دیپ براون

رنگ تاتو ورد فیمس ساحارا

رنگ ورد فیمس ساهارا یکی از پرفروش ترین رنگ های تاتو ورد فیمس است.
این رنگ نسبتاً گرم است، ولی چون گرمی کمی دارد برای پوست های روشن نیز قابل استفاده است (هرچند بایستی کمی خنثی کننده به آن اضافه کرد.)
رنگ تاتو ورد فیمس ساهارا برای پوست های تیره بسیار مناسب است.

رنگ وردفیمس قهوه ای متوسط ساحارا

رنگ ساحارا رنگ قهوه ای متوسط با تناژ کمی گرم است. این رنگ بعد از بدلنز پرفروش ترین رنگ قهوه ای برند وردفیمس است. این رنگ به دلیل تناژ نسبتا گرم که باعث قرمزی نمیشود. اصولا میکروبلیدینگ یک تکنیک است. در نتیجه میتوان از هر رنگ مرغوبی برای میکروبلیدینگ استفاده کرد. باید توجه داشته باشید در میکروبلیدینگ به دلیل اینکه از فشار دست استفاده میشود. در نتیجه بهتر است از رنگ های تیره وردفیمس برای میکروبلیدینگ استفاده کنید. مانند بدلنز-میشل دیپ براون

تنوع رنگ تاتو وردفیمس

ترکیب رنگ تاتو وردفیمس

رنگ تاتو وردفیمس در تناژ رنگی مختلف مانند قرمز، آبی، سبز، زرد و نارنجی، صورتی و ارغوانی، سفید، مشکی، خاکستری، قهوه ای، برنزه ، گوشتی و کالباسی و… در بازار عرضه میگردد. اما رنگ وردفیمس قهوه ای در کشور ما طرفدار زیادی دارد و مشتریان بسیاری را به خود جلب مینماید. از رنگ تاتو ورد فیمس ، با درپوشی که دارد میتوان به دفعات از آن استفاده کرد و هرگز نگران برخورد مواد تشکیل دهنده ی آن با هوا نبود. درپوشی که برای آن تعبیه شده مانع نفوذ هوا و ارتباط هوا با رنگ تاتو وردفیمس میشود. ترکیب رنگ تاتو وردفیمس بی نظیر میباشد و کسانی که از آن به دفعات استفاده کردند این را تایید میکنند. اگر بخواهیم مشخصات رنگ تاتو وردفیمس اورجینال را نام ببریم باید به مواردی نظیر سرزنده و شادابی رنگ، کاشت سریع رنگ در زیر پوست، دوام و طول عمر بالا، نداشتن هیچ گونه عوارض جانبی و… اشاره کنیم. برای خرید رنگ تاتو ورد فیمس به نکاتی مانند شناسنامه و مشخصات رنگ، ظاهر و شکل ظرف ، نوشته های برجسته ی روی ظروف رنگ، که در زیر برچسب رویی قرار گرفته است، توجه کنید تا با خریدی مطمئن از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان حاصل نمایید.

رنگ تاتو وردفیمس برای ابرو

یکی از رنگ های باکیفیت و پرفروش برای تاتو ابرو، رنگ تاتو ئردفیمس می باشد. این رنگ ماندگاری خوبی دارد و برای تمامی تناژهای رنگی ابرو تنوع دارد. رنگ وردفیمس مخصوص ابرو شامل موارد زیر می باشد:

بروکلین بروان: قهوه ای زیتونی و سرد 

بدلنز : قهوه ای تیره که مناسب انواه پوست می باشد 

میشل دیپ براون : قهوه ای دودی تیره و سرد 

هاواردام : قهوه‌ای تیره با تناژ گرم 

ساحارا : قهوه ای گرم 

اولگ لیتر : تناژ قرمز و گرم 

گرند کنیون: قهوه ای روشن عسلی گرم

ایندین اینک : قهوه ای روشن عسلی سرد 

ونایس : قهوه ای عسلی خیلی روشن 

رنگ تاتو وردفیمس برای حرفه ای ها

تعداد زیادی از هنرمندان برجسته خالکوبی در سراسر جهان از کیفیت جوهرهای تاتو ورد فیمس بسیار راضی هستند. یکنواختی رنگ ها باید خالکوبی را بسیار آسان کند و در نتیجه ظاهر بهتری به خالکوبی ها می شود. رنگ‌های مختلف بسیار عمیق‌تر و روشن‌تر از بسیاری دیگر از محصولات موجود در بازار هستند.
هر کسی که کمی در مورد تاتو اطلاعات دارد احتمالاً نام لو روبینو جی آر را شنیده است، او یک هنرمند خالکوبی مشهور جهانی می باشد همچنین پدرش قبلاً یک هنرمند مشهور خالکوبی بود و او را در سنین پایین با این هنر آشنا کرد. او سفرهای زیادی برای خالکوبی داشته است و با تاتو آرتیست مشهور دیگر کار کرده است. برای او فقط خالکوبی کافی نبود، او می خواست رنگ باکیفیت خود را به بازار بیاورد و با رنگ تاتو فیمس موفق شد.
این شرکت اکنون تعداد زیادی تاتو آرتیست مشهور جهانی را در وب سایت خود فهرست کرده است که همه آنها آشکارا رنگ های عالی سازنده را تبلیغ می کنند. در اینجا فقط تعدادی از اسامی آمده است:
اریش رابل
استاد مایک
رایان اسمیت
سارا میلر
وینسنت زاترا

ویژگی رنگ تاتو ورد فیمس

جوهر تاتو ورد فیمس یک رنگ تاتو با کیفیت عالی با محتوای رنگدانه بسیار بالا و سرعت جریان شگفت انگیز را برای شما به ارمغان می آورد. جوهر ورد فیمس به داخل پوست پرواز می کند و فوق العاده سریع التیام می یابد. این جوهر با یک پالت رنگی عظیم برای همه آثار هنری عالی شما، کار شما را به عنوان یک هنرمند بسیار آسان‌تر می‌کند.
 • حاوی محصولات حیوانی صفر است
 • هرگز روی حیوانات آزمایش نشده است
 • جوهر ماندگارتر و شادابی بهتر
 

برای خرید انواع رنگ تتو کلیک نمایید.

5/5 - (9 امتیاز)

6 پاسخ به “قیمت رنگ تاتو ورد فیمس”

 1. سلام رنگ تاتو ورد فیمس رگناراک رد اصل برای تاتو لب می خواستم 10 تا اگر موجود دارید اطلاع بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دسته بندی ها