مطالب آموزشی میکروتهران

تشخیص رنگ تاتو ورد فیمس اصل

رنگ تاتو ورد فیمس اصل

رنگ تاتو ورد فیمس اصل

رنگ تاتو ورد فیمس یکی ازز باکیفیت‌ترین و پرطرفدارترین رنگ های تاتو موجود در بازار جهان است. یکی از مهم‌ترین نکات برای خرید رنگ تاتو، تشخیص اصل یا فیک بودن رنگ است. استفاده از رنگ های بی کیفیت و تقلبی موجود در بازار موجب بروز انواع بیماری های پوستی و حساسیت ها شده و کیفیت نهایی کار تاتوآرتیست را مستقیماً تحت تأثیر قرار می دهد.
در رنگ‌های تاتو ورد فیمس اورجینال، قوطی و لیبل یا برچسب روی قوطی و درب قوطی از مشخصه های اولیه تشخیص رنگ تاتو ورد فیمس اصل هستند.

رنگ تاتو ورد فیمس اصل
برای تشخیص رنگ ورد فیمس اصل دقت داشته باشید که لیبل روی قوطی حتما بایستی براق باشد؛ چنانچه لیبل مات بود در اورجینال بودن رنگ تاتو شک کنید. توجه داشته باشید که حتما درب قوطی نیز میبایست باکیفیت باشد.
درب‌های بی کیفیت دارای پلسه‌های زیادی هستند که نشانه فیک بودن رنگ تاتو است.
قوطی رنگ تاتو ورد فیمس در دو مدل عرضه شده است که هر دو مدل اورجینال هستند، در نتیجه نمیتوان از خود قوطی خیلی به نتیجه خاصی رسید.

 

خرید رنگ ورد فیمس اصل

فروشگاه آنلاین میکرو تاتو شاپ یکی از بزرگترین ارائه دهندگان انواع رنگ و لوازم تاتو در ایران می‌باشد که با توجه به کیفیت بالای محصولات و همچنین قیمت مناسب همواره بهترین محصولات تاتو را به مشتریان خود ارائه میکند. تمامی محصولات این فروشگاه دارای ضمانت سلامت و اصالت کالا بوده و از رضایت بالای مشتریان بهره مند است.

برای خرید انواع رنگ و ابزار تاتو اورجینال اینجا کلیک کنید.

 

 

فروشگاه میکروتاتوشاپ، خرید آنلاین انواع رنگ و دستگاه تاتو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

شماره های تماس : ۰۹۱۲۷۹۶۸۸۲۷ – ۰۹۱۲۴۳۸۲۱۸۱ – ۶۶۴۰۱۶۲۴

آخرین مقالات

دسته بندی ها